تیم آزادگان بابل كه فردا برگزار كننده ۲ مسابقه برابر تیم های نفت و صدرا خواهد بود از ۲ تركیب متفاوت استفاده خواهد كرد.

تیم بابل آزادگان كه به منظور پشتوانه سازی با كشتی گیران نوجوان و جوان در لیگ برتر شركت كرده، فردا ۲ مبارزه را از سری رقابت های لیگ برتر پیش رو خواهد داشت.

این تیم ابتدا در ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه برابر تیم صدرا قرار خواهد گرفت و در ساعت ۳۰/۱۸ نیز با تیم نفت مبارزه می كند.

این در حالی است كه ۲ دیدار لیگ، فردا در ساعت ۳۰/۱۵ و ۲ مسابقه دیگر ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد.

تیم آزادگان برای مبارزه با ۲ حریف قدرتمندش در وزن ۵۵ كیلو مهران رضازاده و مهدی قربان نژاد، در ۶۰ كیلو سیدمیثم ساداتی و مرتضی پاشا امیری، در ۶۶ كیلو حسن ذبیحی، مهدی رحیمی و علی آقاجان زاده، در ۷۴ كیلو امید حسن تبار،‌ صابر امامقلی پور و حمید محمدنژاد، در ۸۴ كیلو جلال زمان و شعبانعلی غفاری، در ۹۶ كیلو یاسر پاشاامیری و خشایار دهستانی و در وزن ۱۲۰ كیلو رضا موسوی و حامد زارعیان وزن كشی خواهند كرد.

تیم صدرا كه برای صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر به عنوان تیم اول گروه A با تیم گراد رقابت نزدیكی دارد نیز با علی گلی یا مصطفی دامادی، احمد امیریان، مرتضی رضایی، سعید توكل، سعید نیستانی، جعفر شمس و سیداحمد رسولی مقابل آزادگان صف آرایی خواهد كرد.

تركیب احتمالی تیم نفت را نیز حسن رحیمی یا فرید دژم خوی در ۵۵ كیلو، سعید احمدی یا محسن آقاجانی در ۶۰ كیلو، كمیل فرزان در ۶۶ كیلو، سعید ریاحی یا ایمان محمدیان در ۷۴ كیلو، احسان لشگری در ۸۴ كیلو، مهدی نوری در ۹۶ كیلو و محسن رضایی یا امید گل محمدزاده در ۱۲۰ كیلو تشكیل می دهند.