با موافقت فدراسیون كشتی، اولین اردوی آمادگی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان در شهر مقدس قم برپا می شود.

محمد دلیریان مدیر تیم های ملی كشتی فرنگی، در این باره می گوید: اولین اردوی آمادگی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان كه از ۱۲ بهمن ماه شروع می شود را در شهر مقدس قم برگزار می كنیم. در ابتدا پیشنهاد شد كه اولین اردوی تیم ملی نوجوانان فرنگی به همراه تیم ملی نوجوانان آزاد اسفندماه در مشهد مقدس برگزار شود اما كادر فنی تیم ملی نوجوانان فرنگی تأكید داشتند كه بهتر است اولین اردوی خود را از بهمن ماه آغاز كنند.

دلیریان ادامه می دهد: هنوز محل برگزاری اردوی مرحله دوم مشخص نیست اما كادر فنی از امكانات مجموعه ورزشی حكیمیه تهرانپارس نیز بازدید كرده اند و از آن محل رضایت كامل دارند.

مدیر تیم های ملی كشتی فرنگی با بیان اینكه اردوی مشترك تیم ملی بزرگسالان و تیم ملی دانمارك نیز در اصفهان برگزار می شود می گوید: اصفهان درخواست رسمی داشت تا میزبان این اردوی مشترك باشد. فدراسیون نیز با این امر موافقت كرده است. انتخابی جوانان نیز كه در آبادان برگزار می شود، تكلیف نفراتی كه به تیم ملی دعوت خواهند شد را روشن می كند. خود من در این تاریخ به همراه تیم ملی به تركیه اعزام می شوم اما كمیته فنی به دقت تمامی كشتی ها را زیرنظر دارد و مطمئن هستم كه برای تیم ملی بهترین نفرات را انتخاب می كند.

محمد دلیریان ادامه می دهد: امیدوارم لیگ برتر، برنامه های فشرده تیم ملی را تحت الشعاع خود قرار ندهد. پس از جام یادگار امام (ره) و انتخابی جوانان با تیم های لیگ برتر صحبت خواهم كرد تا از نفراتی كه به عنوان ملی پوش استفاده می كنند كمتر كشتی بگیرند چون براساس تقویم سال جدید میلادی فیلا برنامه مسابقه های تداركاتی خارجی خود را تنظیم می كنیم تا هر سه رده تیم ملی در صورت امكان قبل از مسابقه های آسیایی وجهانی در برخی از این رقابت ها شركت كنند و نقاط ضعف و قوت خود را بیشتر بشناسند.