براساس بخشنامه ای كه فدراسیون به هیأت های كشتی استان های كشور ارسال كرده است كشتی گیران فرنگی برتر رقابت های المپیاد جوانان كشور، جام بین المللی شاهد، آموزشگاه های ایران در رده جوانان و همچنین نفرات اعزامی به جام جلفائیان ارمنستان و اعضای تیم ملی نوجوانان و جوانان هستند كه براساس شرایط سنی می توانند در رده جوانان نیز كشتی بگیرند.

این نفرات به جز كشتی گیرانی است كه بر اساس سهمیه ای كه فدراسیون به هیأت های استان می دهد در انتخابی جوانان می توانند شركت كنند.

● اسامی كشتی گیران فرنگی دعوت شده به انتخابی جوانان

شیرزاد بهشتی طلا، جاوید رضوانی، مهدی علیاری، یوسف اخباری، رامین باستانی، محمد سلطانی، حسین رضا زاده، سعید غلامی، علی اصغر خانی، بهنام مهدیزاده، سعید كیا، موسی نامدار، محمد نوربخش، سعید سیاه پشت، شهروز نورعلیزاده (تهران)

مرتضی قاسمی راد، محمد كیانی، سجاد كشاورزی، محمد سرخه نژاد، محمود فعلی، ایمان میرمنگره، محمد حاتمی، رضا اسدپور، سعید عبدولی، پدرام محمدی نیا، علی اطرافچی، محمد كردی، مهرداد مردانی، بهنام صادقی، ابراهیم ترنج، ادریس تختی، امین سوری، علیرضا حنیفر، پیمان بارونزاده، سعید زبیدی، احسان اخلاقی، روح اله انصاری، وحید بابائی، محمد زاده حسن، كرمی كعب عمیر (خوزستان)

مهدی پورشیخ، محسن حاجی پور، محمد خانلرزاده، محمدرضا اكبری، بهروز یوسفی، مهران اسداله زاده، اردشیر عالی پور، نیما جانبراری، سیدحسن میربابائی، مبین محمدجانی، مهرداد فرجی پور، حامد شعبانی، مجید دیوسالار، محمد رحمانی (مازندران)

مهرزد زارع، ایمان داودی، علی قیطاسی، مهرداد بایندر، محمد قاسمی، وحید خواجه نادری، سیروس غواصیان، محمدامین زارع، علیرضا حیدریان، محمدحسین زارع، حسین نوروزی، كمال محمدعلیزاده، مهرزاد مؤمنی، محمدامین ده بزرگی (فارس)

امیر دریكوندی، محسن قاسمی، میلاد خسروی، ایوب گراوند، سلمان شیری چگائی، برومند اصلان (لرستان)

امید جراحی، بابك فقیه سلیمانی (كردستان)

میثم عابدی، بهنام عزیزآبادی، علی آقا زیارتی (مركزی)

حامد خدری، پیمان آزادزاده (كرج)

یداله عرب جعفری، غلامرضا ضیائی (اصفهان)

حسن پیررسول زاده، علیرضا بازیره، وحید بیدار، فرزاد اصلانی، مجتبی ممی زاده، محمد ساجدی، محسن طاهری (اردبیل)

محسن نوری، ایمان خیری نصرآبادی، وحید غفاری نیا (سیستان و بلوچستان)

سبحان زرین فر، علیرضا امینی، مجتبی صدر دانش، سجاد قربان دوست (گیلان)

هادی علیزاده، صباح شریعتی (قم)

میلاد لرستانی، آرش چهری، ارسلان احمدی، سهیل عزیزی، علی دائی حسین، حمیدرضا پورنعمتی، پیمان محمدی (كرمانشاه)

سیدحمید اشرافی، حسن عاشوری، علی سیدرضائی، محمد حدادخواه مقدم، مصطفی شهری فریمانی (خراسان رضوی)

رضا سبزی، محمد مصدق (گلستان)

باقر بهادری (خراسان شمالی)

حمید حسینی، فرهاد شافعی (قزوین)

آرش دانا، فرید قاسمی، فرهاد ولی محمدی (آذربایجان شرقی)

سجاد كریمی نیا، علی نانكلی (همدان)

حمید بیگ محمدی، مسعود سهرابیان (ایلام)

محسن زندوكیلی (كرمان)

مسابقه های انتخابی كشتی فرنگی جوانان در تاریخ های ۳ و ۴ بهمن ماه در آبادان برگزار می شود.