عضو تیم ملی آزاد المپیك ۲۰۰۰ سیدنی گفت: وقتی ادعای تلاش برای علمی شدن كشتی را داریم و نباید سه مسابقه لیگ را در ۱۰ روز برگزار كنیم.

پژمان درستكار اظهار داشت: با توجه به بی برنامگی هایی كه در لیگ وجود دارد، بعید است تعداد تیم ها برای لیگ سال آینده به زحمت پنج تیم بشود. اینكه برای اتمام زود هنگام مسابقات، از ۲۱ تا ۳۰ دی ماه، تیم ها مجاب به برگزاری سه مسابقه شوند كاری علمی نیست.

وی در مورد رقابت های لیگ برتر تاكید كرد: نفس برگزاری لیگ خیلی خوب است و كسی با آن مخالف نیست؛ اما چوب بی برنامگی های فدراسیون در مورد زمان برگزاری رقابت ها، به كشتی گیران و تیم ها وارد می شود.

نفر چهارم جهان در سال ۱۹۹۸ خاطر نشان ساخت: فدراسیون بعد از المپیك چند از زمان خود را با ابهاماتی كه در مورد احتمال ایجاد تغییر وجود داشت از دست داد. امروز نیز دنبال نكردن هدفی از برگزاری لیگ،‌ كلاف كشتی را سردرگم تر می كند. فدراسیون باید به جای تبرئه كردن خود از اشتباهات صورت گرفته، به فكر كار كردن و برنامه ریزی برای حل مشكلات باشد. انتظار جامعه كشتی خیلی بیشتر از اینهاست.

پژمان درستكار در پاسخ به اینكه چه اتفاقاتی رخ داد كه مربیان مخالف فدراسیون كشتی،‌ مسئولیت كادر فنی تیم ملی را برعهده گرفتند، تصریح كرد: از اظهار نظر در مورد كادر فنی تیم ملی خودداری می كنم.