موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند دوره های آموزش عالی آزاد تزئینات داخلی و نیز معماری سازه را با هدف تربیت دانشپذیرانی که توانائی انجام پروژه های مرتبط با معماری سازه و دکوراسیون داخلی را داشته باشند را برگزار می کند.

دکتر امان الله یغمائی مدیر دپارتمان معماری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و یکی از طراحان دوره مذکور اعتقاد دارد این دوره ها با توجه به نیاز واقعی یک معمار در محیط کار و بازار طراحی شده است و قطعا می تواند منجر به تربیت تخصصی علاقمندان به معماری سازه و طراحی داخلی در مدت زمان کوتاهی شود.

دکتر علی معافی عضو هیات رئیسه موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند نیز سیستم آموزش های عالی آزاد وزارت علوم تحقیقات و فناوری را بسیار کارامد دانسته و بر لزوم توسعه آموزش هایی از این دست را در شرایط حاضر کشور و با توجه به نیاز دستگاه های اجرائی و صاحبان کسب و کار به دانش تخصصی بیش از پیش ضروری می داند.

لازم به ذکر است که موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند از سال ۱۳۸۰ تا کنون علاوه بر دوره های معماری ،دوره های تخصصی ،کوتاه مدت ،آموزش عالی آزاد و نیز پودمانی علمی کاربردی را در رشته های کنسرواتواری موسیقی، آهنگسازی، مدیریت کسب و کار، بازاریابی،مترجمی اسناد و مدارک و مترجمی نوار فیلم و پادفک زبان روسی برگزار نموده است.

روابط عمومی کنسرواتوار تهران موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند