رقابتهای هفته سوم لیگ برتر كشتی فرنگی امروز(سه شنبه) برگزار می شود.

در هفته سوم از رقابتهای لیگ برتر كشتی فرنگی، در گروه اول تیم دانشگاه آزاد كه از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می رود در بابل میهمان شهرداری و شورای شهر بابل است. هر ۲ تیم در مسابقه اول خود به پیروزی رسیده اند و تیم برتر این دیدار صدرنشین گروه اول می شود. در گروه دوم نیز تیم تولیدی مجید اندیمشك در حالی میزبان تیم امام رضا(ع) قائمشهر است كه در مسابقه اول خود به ارم كیش قم باخته است اما تیم قائمشهر در دیدار اول حریف قمی را شكست داده است. محل و زمان برگزاری رقابتهای هفته سوم لیگ برتر فرنگی و اسامی داوران به شرح زیر است:

گروه اول

• ساعت ۱۷ : شورای شهر و شهرداری بابل - دانشگاه آزاد (سالن سردار شهید سجودی بابل) ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: نصرت الله لارودی و داوران:علی گرمرودی (اردبیل) ، اصغر محمدی (تهران) ، عیسی ایرانی (تهران) و فریدون بخشی نژاد (گیلان) در این گروه تیم منتخب نوشهر استراحت دارد.

گروه دوم

• ساعت ۳۰/۱۵ : تولیدی مجید اندیمشك باشگاه امام رضا (ع) قائمشهر

(خانه كشتی اندیمشك) ناظر فدراسیون و نماینده كمیته لیگ و سرپرست مسابقات: رحیم عظیمی و داوران: احمد حاج آقاپور (تهران) ، عین اله محمدی (تهران) ، جواد رجبیان (تهرن) و عباس كارگرپور (فارس) در این گروه تیم ارم كیش قم استراحت دارد.