سرپرست تیم كشتی فرنگی گاز اردبیل گفت: می توانستیم مقابل تیم سونی تهران مسابقه را برنده شویم. علی اشكانی در رابطه با عملكرد تیمش در هفته چهارم لیگ برتر فرنگی، اظهار داشت: كشتی گیران ما در سبك وزن خیلی خوب كار كردند البته در ۸۴ كیلوگرم به اعتقاد من كشتی سامان طهماسبی مشكل داوری داشت و می توانست برنده شود. در ۹۶ كیلوگرم نیز فرضی زاده یك تایم دنبال گیل نیرنگ می دوید اما خبری از پوئن - اخطار نبود. ضمن اینكه از فرضی زاده انتظار بیشتری داریم چرا كه وی در كشتی صاحب جایگاه است و باید بهتر از اینها باشد.

می توانستیم حتی این مسابقه را ۵بر۲ ببریم اما به هر حال سونی هم تیم خوبی بود. اشكانی حضور تیم گاز اردبیل در لیگ را كمك به كشتی این استان دانست و گفت: از حضور در لیگ به اهداف مان رسیده ایم و تنها به دنبال برد و باخت نیستیم. در حال حاضر تماشاگران جذب كشتی شده اند و سالن تمرینات با استقبال نونهالان و نوجوانان مواجه شده و نوجوانان رو به كشتی آورده اند.

در ایران مشكل كمبود كشتی گیر داریم و باید با جذب نوجوانان به این رشته، كمبود در كمیت را جبران كنیم. دارنده مدال نقره سال ۲۰۰۵ جهان همچنین گفت: من در حال حاضر تمریناتم را رها كرده ام تا تمام وقت در خدمت تیم باشم و از كشتی گیران هم می خواهم كه حداقل به خاطر رفاقت مان جدی تر تمرین كنند. من امیدوارم در دور برگشت كشتی های بهتری بگیریم. اشكانی در پایان درمورد وضعیت لیگ گفت: لیگ برتر امسال از ۷ تیم به ۴ تیم رسیده است كه یك تیم هم ناگهان در اواسط راه از لیگ كنار می كشد كه این موضوع لطمه زیادی به اعتبار و كیفیت لیگ می زند.