در تنها دیدار از هفته چهارم لیگ برتر کشتی فرنگی گاز اردبیل میزبان سونی تهران بود که این مسابقه را تیم سونی با حساب ۴ بر ۳ به سود خود پایان داد تا همچنان بدون شکست پیش رود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم محمد مهدی کوثری از گاز اردبیل در دو تایم محسن حاجی پور را شکست داد.

در ۶۰ کیلو، حمید زارع در دو تایم سه بر صفر باقر ترکلیان را مغلوب کرد تا دومین پیروزی نصیب تیم اردبیل شود.

در ۶۶ کیلو، امید نوروزی ملی پوش ایران در مسابقات جهانی دانمارک در مصاف با محمد محمدعلی پور در دوتایم پیروز شد تا اولین برد نصیب تیم سونی شود.

در وزن ۷۴ کیلو مهدی محمدی ملی پوش ایران در مسابقات جهانی ۲۰۰۷ باکو، برابر بابک محبی در دو تایم سه بر صفر برنده شد تا حساب کار دو تیم ۲ بر ۲ شود.

در وزن ۸۴ کیلوگرم و در کشتی پنجم، یک مسابقه حساس بین سامان طهماسبی دارنده دو مدال برنز جهان از تیم گاز اردبیل و طالب نعمت پور قهرمان آسیا انجام شد که تایم اول را طهماسبی یک بر صفر برد و در وقت دوم، نعمت پور دو بر صفر برنده شد تا سرنوشت این کشتی به تایم سوم بکشد. در این تایم نعمت پور یک بار طهماسبی را خاک کرد و چون اعتراض مربیان اردبیل وارد نشد، نتیجه دو بر صفر به سود نعمت پور شد تا این کشتی را برنده شود و سونی ۳ بر ۲ پیش افتد.

این اولین کشتی طهماسبی پس از المپیک پکن بود که با شکست همراه شد.

در وزن ۹۶ کیلوگرم، داود گیل نیرنگ نایب قهرمان جوانان جهان از سونی با رضا فرضی زاده عضو تیم ملی در مسابقات جهانی ۲۰۰۶ کشتی گرفت که گیل نیزنگ در وقت اول با روی پل نگه داشتن حریف ۳ بر صفر برنده شد اما تایم دوم یک بر صفر به نفع فرضی زاده به پایان رسید. در تایم سرنوشت ساز، فرضی زاده نتوانست در خاک امتیاز بگیرد تا یک امتیاز به گیل نیرنگ داده شود. گیل نیرنگ با این برد، چهارمین برد سونی را به دست آورد تا خیال تیمش از پیروزی مقابل گاز اردبیل راحت شود.

اما در کشتی تشریفاتی وزن ۱۲۰ کیلوگرم که تاثیری در تعیین تیم پیروز این مسابقه نداشت، امیر علی اکبری دارنده مدال برنز جهان از تیم گاز اردبیل در سه تایم محسن بشین جی را مغلوب کرد.

در نهایت این مسابقه ۴ بر ۳ به سود سونی به پایان رسید تا سومین برد متوالی این تیم رقم بخورد.

پیش از این قرار بود دیدار گاز کرمانشاه و نیروی زمینی نیز برگزار شود که به دلیل کناره گیری تیم نیروی زمینی از لیگ ، این دیدار انجام نشد.

▪ نتایج انفرادی این مسابقه به ترتیب زیر است:

گاز اردبیل ۳ – سونی تهران ۴

۵۵ کیلوگرم: محمد مهدی کوثری ۸ – محسن حاجی پور صفر

۶۰ کیلوگرم: حمیدزارع ۳ – باقر توکلیان صفر

۶۶ کیلوگرم: محمد محمدعلی پور صفر – امید نوروزی ۴

۷۴ کیلوگرم: بابک محبی صفر – مهدی محمدی ۳

۸۴ کیلوگرم: سامان طهماسبی ۳ – طالب نعمت پور ۴

۹۶ کیلوگرم: رضا فرضی زاده ۱ – داود گیل نیرنگ ۴

۱۲۰ کیلوگرم: امیر علی اکبری ۳ – محسن بشین جی ۱