غلامرضا محمدی گفت: در جام جهانی ماخاچكالا و مسابقات آسیایی هند تحت هیچ شرایطی هدف مان نتیجه گرفتن نخواهد بود. سرمربی تیم ملی كشتی آزاد اظهار داشت: تیم ملی كشتی آزاد در چهار، پنج ماه پیش رو، جام جهانی ماخاچكالا و مسابقات قهرمانی آسیا در هند را پیش رو دارد. در همین رابطه جلساتی با رئیس و نایب رئیس فدراسیون داشتیم كه در نهایت روی این مساله همه توافق كردند كه نتیجه این ۲ مسابقه راهدف قرار ندهیم و به فكر جوانگرایی و آینده نگری باشیم.

وی ادامه داد: این ۲ مسابقه، بهترین فرصت برای میدان دادن به جوان ها است. وقتی حرف از المپیك لندن می زنیم و آن مسابقات هدف نهایی است، باید به جوان ها میدان بدهیم. سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال كه آیا برای مسابقات جهانی مسكو و بازی های آسیایی گوانگ جو دو تیم آماده خواهید كرد؟ گفت: هنوز تصمیمی درمورد مسابقات جهانی و بازی های آسیایی نگرفته ایم.

در بازیهای آسیایی ۹۸ و ۲۰۰۲ به دلیل كم بودن فاصله آن مسابقات با رقابت های جهانی، نتایج خوبی نگرفتیم اما بین دو رویداد جهانی مسكو و بازی های آسیایی گوانگ جو ۷۰ روز فاصله است كه این بسیار خوب است. البته می خواهیم به آن مرحله برسیم كه ۲ تیم خوب داشته باشیم و فاصله ها بین كشتی گیران كم شود. محمدی درپایان گفت: برای مسابقات یاشار دوغو، انتخابی جام تختی و جام تختی اردوهای تیم ملی را تشكیل می دهیم و پس از جام تختی، تركیب تیم ملی را برای جام جهانی اعلام خواهیم كرد.