اکبر فلاح، سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد جوانان اظهار داشت: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود پایگاه های قهرمانی کشتی را در تمامی رده های سنی در سالن هفت تیر برپا کنیم که عملیات تعمیر ساختمان و نصب تجهیزات جدید این سالن، برنامه های ما را دچار وقفه کرد.

وی به حضور مربیان سرشناس و ملی کشتی کشورمان در این پایگاه ها اشاره کرد و گفت: در نظر داریم تا با همکاری مربیان اسبق تیم ملی نظیر تقی اکبرنژاد، علی اکبر دودانگه و .... کشتی گیران مستعد و آینده دار تهران را جذب این پایگاه ها کرده و طی یک برنامه مدون دراز مدت، کشتی پایتخت را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

فلاح ادامه داد: متاسفانه در طول رقابتهای قهرمانی کشور اختلاف زیادی با دیگر استانها پیدا کردیم که این مساله در مقایسه امکانات و مربیان کشتی تهران نسبت به دیگر استانها امر غیر قابل توجیهی است.

این مربی سازنده کشتی خاطر نشان کرد: زمانی می توان تیم های یکدست و توانمندی در سطوح مختلف سنی داشت که کشتی گیران تهرانی را در تمام مدت سال درگیر تمرین و آماده سازی کنیم، در غیر این صورت نتیجه همان می شود که طی دو سه سال اخیر دیده ایم.

فلاح در پایان اظهار داشت: گویا تعمیرات سالن هفت تیر مراحل پایانی خود را می گذراند، چراکه طبق برنامه هیات کشتی استان تهران قرار است بزودی مسابقات لیگ کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان در این سالن برگزار شود.