علی قاسمی آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم تیم ملی جوانان در رقابتهای آسیایی ۲۰۰۹ فیلیپین خاطر نشان کرد: مربیان تیم نفت به من گفتند برای عضویت و عقد قرارداد با این تیم باید چند جلسه در تمرینات این تیم شرکت کنم. من هم با احترام به نظر مربیان از مدتها پیش از آغاز رقابتهای لیگ در سالن توفیق جهانبخت مشغول تمرین شدم.

وی ادامه داد: متاسفانه در حین تمرینات دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه مینیسک پا شده و دیگر نتوانستم در تمرینات حاضر شوم. اکنون این آسیب دیدگی باعث شده است علاوه بر از دست دادن شانس حضور در رقابتهای لیگ، مدتها از میادین کشتی دور باشم.

قاسمی به رفتار غیرمنصفانه مسوولان تیم نفت اشاره کرد و گفت: من برای حضور در این تیم دچار مصدومیت شدم، ولی مربیان نفت در حالیکه هم اکنون خانه نشین هستم یک تماس تلفنی هم با من نداشتند. این رسم جوانمردی نیست که مرا در تمرینات مصدوم کنند و با بی اعتنایی حتی احوالی از من نپرسند.

دارنده طلای وزن ۷۴ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی سال ۸۸ بزرگسالان کشور افزود: با توجه به این مصدومیت مدتها نمی توانم در میادین کشتی حاضر شوم و متاسفانه هیچکس هم پاسخگو نیست. مخارج و هزینه های درمان از یک طرف و دور شدن از تمرینات و مسابقات لیگ هر کدام به تنهایی می تواند مرا مدتها از کورس رقابت با دیگر مدعیان داخلی دور کند.

وی در خاتمه گفت: در حال حاضر تحت نظر پزشکان مشغول انجام اقدامات درمانی هستم، اما پزشکان معالج معتقدند که در صورت عدم بهبودی کامل باید مینیسک پای مصدوم را به دست جراحان بسپارم.