تیم کشتی گاز اردبیل که از همان بدو اعلام حضورش در لیگ کشتی فرنگی حاشیه های فراوانی را بوجود آورد، همچنان با شرایطی مبهم دست و پنجه نرم می کند.

این تیم آذری که هفته اول رقابتهای لیگ را با قرعه استراحت پشت سر گذاشت هنوز نتوانسته اسپانسر مورد نظر خود را پیدا کند و فرنگی کاران این تیم در آستانه برگزاری هفته دوم رقابتهای لیگ، هنوز نمی دانند که سرانجام باید کشتی بگیرند یا خیر!

این در حالی است که شرکت ملی گاز پس از کشمکش دو مدعی آذری و کرمانشاهی خود ترجیح داد از تیم گاز کرمانشاه حمایت کرده و کمک های مالی خود را نصیب این تیم کند.

از سوی دیگر اردبیلی ها هم به پرچمداری علی اشکانی، کاپیتان اسبق تیم ملی دست از خواسته برنداشته و به رغم ابهام در حضور در لیگ و چگونگی جذب اسپانسر مالی، باز هم در مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ حضور یافتند.

به هر ترتیب این تیم اردبیلی طبق برنامه هفته دوم رقابتهای لیگ کشتی فرنگی می بایست دوشنبه هفته جاری در کرمانشاه رودرروی تیم گاز این شهر قرار گیرد که با وضعیت مبهم کنونی، اصلا بعید نیست فرنگی کاران اردبیلی هیچگاه به کرمانشاه اعزام نشوند.

رقابتهای لیگ کشتی فرنگی که تیم های گاز اردبیل، گاز کرمانشاه، آنزان ایذه، نیروی زمینی ارتش و سونی تهران در آن حضور دارند روز دوشنبه ۱۶ آذرماه در حالی وارد هفته دوم خود خواهد شد که ممکن است تیم گاز اردبیل با کناره گیری از این رقابتها، تعداد تیمهای شرکت کننده را به چهار تیم کاهش دهد.