مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: وضعیت حمید سوریان بسیار ایده آل است و آمادگی وی ما را به کسب چهارمین مدال طلا توسط سوریان امیدوار کرده است.

جمشید خیرآبادی با بیان این مطلب افزود: وضعیت تمامی فرنگی کاران در آستانه رقابتهای قهرمانی جهان ایده آل است و ملی پوشان تمرینات بسیار خوبی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی دنبال می کنند و این مرحله از اردوی فرنگی کاران تا روز ۱۱ شهریورماه در محل خانه کشتی تهران ادامه دارد.

وی گفت: مرحله پایانی اردوی تیم ملی کشتی فرنگی پیش از حضور در رقابتهای جهانی دانمارک از روز ۱۶ شهریورماه آغاز می شود و تا پیش از اعزام به رقابتهای جهانی دانمارک ادامه پیدا می کند که در این مرحله از اردو سعی می شود تا با توجه به زمان برگزاری رقابتهای جهانی دانمارک که از ساعت ۱۳ تا ۲۱ می باشد زمان تمرینات کشتی گیران در این زمان لحاظ شود تا ملی پوشان در شرایط مسابقه قرار گیرند.

خیرآبادی تصریح کرد: کادر فنی با بررسی تمامی شرایط و در نظر گرفتن عدالت ملی پوشان اعزامی به دانمارک را انتخاب کرد و در اوزانی که روی آنها تردید داشتیم حق به کشتی گیرانی داده شد که در رقابتهای انتخابی به مقام قهرمانی رسیده بودند.

وی تاکید کرد: حمید سوریان پس از رویداد المپیک خوشبختانه توانسته است که به شرایط مسابقه بازگردد و خود را با قوانین جدید وفق دهد و شناخت خوبی هم از حریفان خود پیدا کرده است و کادر فنی امیدوار است تا سوریان چهارمین مدال طلای خود را در رقابتهای جهانی را بدست آورد.خیرآبادی اظهار داشت: کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در مدت باقی مانده تا رقابتهای جهانی به دقت حریفان ملی پوشان را آنالیز می کند تا کشتی گیران با شناخت کافی از حریفان خود به مصاف آنها بروند.