سرمربی سابق تیم ملی كشتی فرنگی جوانان گفت: اگر ۲ عنوان‌دار مسابقات جوانان جهان را برای حضور در دانمارك انتخاب می‌كردیم، ضرری عایدمان نمی‌شد.

حسن رنگرز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: انتخاب سعید عبدولی و بابك قربانی می‌توانست در سال‌های آینده به تیم ملی فرنگی كمك كند. از انتخاب این ۲ كشتی‌گیر كه قهرمان جوانان جهان شده‌اند، ضرر نمی‌كردیم.

وی ادامه داد: انتخاب قربانی و عبدولی در واقع در نظر گرفتن افق‌های دورتری در تیم ملی فرنگی بود كه كادر فنی تیم ملی در ۲ وزن ۶۶ و ۸۴ كیلو افشین بیابانگرد و حبیب اخلاقی را انتخاب كرد.

قهرمان كشتی فرنگی جهان در سال ۲۰۰۱ تصریح كرد: این حرف‌ها هرگز به معنای رد شایستگی‌های ۲ عضو تیم ملی در مسابقات جهانی نیست. هر ۲ كشتی‌گیر در مسابقات اخیر عملكرد خوب و قابل‌قبولی داشتند كه امیدوارم در دانمارك نیز كارنامه خوبی را به خود اختصاص دهند.

حسن رنگرز خاطرنشان ساخت: پیش از اعلام روز دوشنبه كادر فنی، حداقل ۷۰ درصد تركیب تیم ملی فرنگی مشخص بود و در واقع همه منتظر معرفی ملی‌پوشان ۲ وزن ۶۶ و ۸۴ كیلو بودند. حتی در برخی اوزان از روز نخست نیز كاملا عیان بود كه چه كسی دوبنده تیم ملی را در مسابقات جهانی به تن خواهد كرد.