دارنده مدال برنز مسابقات جهانی كشتی فرنگی گفت: نمی‌دانم چرا جایی در اردوی تیم ملی ندارم و مربیان تیم ملی این نگاه را نسبت به من پیدا كرده است.

قاسم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: پیش از سال جدید در تمام اردوهای تیم ملی حضور داشتم؛ اما بعد از آن دیگر به اردو دعوتم نكردند. دلیل این برخورد را نمی‌دانم؛ اما تمرین را رها نكرده‌ام.

وی در این‌باره بیشتر توضیح داد: این روزها در آمل زیر نظر مربی‌ام سعید شیرزاد تمرین می‌كنم. در مسابقات قهرمانی ایران، كشتی نمی‌گیرم و فكر می‌كنم انتخابی تیم ملی و جام یادگار امام، اولین رقابت‌هایی باشند كه پیش رویم قرار دارند.

ملی‌پوش وزن ۹۶ كیلوی بازی‌های المپیك ۲۰۰۸ چین در مورد سنگین وزن ایران در مسابقات جهانی ۲۰۰۹ دانمارك تاكید كرد: مسعود هاشم‌زاده در تورنمنت آذربایجان كشتی‌های خوبی گرفت و این در حالی بود كه حریفان خوبی در این رقابت‌ها شركت كرده بودند. موفقیت این كشتی‌گیر در دانمارك، بستگی به میزان آمادگی‌اش دارد. اگر با آمادگی خوبی در این پیكارها كشتی بگیرد كسب مدال نیز دور از دسترسش نخواهد بود.

قاسم رضایی در مورد وضعیت مالی‌اش زمانی كه در اردوی تیم ملی حضور ندارد نیز گفت: درآمد خاصی ندارم و هزینه‌هایم به عهده پدرم است. خوب نیست كه كشتی‌گیران و عنوان‌داران به هر دلیلی وقتی به اردوی تیم ملی دعوت نمی‌شوند، هیچ منبع درآمدی ندارند و این مسئله شاید بازگشت دوباره آنها به تیم ملی را دشوارتر خواهد كرد.