حضور در تورنمنت زیلكوفسكی لهستان منهای ۴ طلا و ۳ نقره كسب شده، به لحاظ فنی دستاوردهایی برای كشتی آزاد ایران داشته است تا كشتی ما از این تجارب در جهانی دانمارك نهایت استفاده را داشته باشد.

غلامرضا محمدی، سرمربی فهیم تیم ملی كشتی آزاد، حالا نكات فنی لازم از نقاط ضعف و قوت كشتی‌گیران اعزامی به این جام را در دفتر یادداشت شخصی‌اش ثبت كرده است تا در تمرینات اردویی پیش روی، آنها را به اتفاق همكارانش در كادر فنی به كشتی گیران گوشزد كند. نكته مهم برای كشتی ما این است كه از نتایج به دست آمده در قهرمانی آسیا و تورنمنت‌های بین‌المللی مغرور نشود تا در میدان اصلی دانمارك به نتیجه لازم برسد؛ نكته‌ای كه محمدی نیز روی آن تاكید دارد و می‌گوید: دلخوش به نتایج به دست آمده نیستیم؛ زیرا هدف نهایی ما رسیدن به یك شرایط پایدار و ایده‌آل در كشتی ایران است و اعتقاد داریم كه در دانمارك كار سختی پیش رو داریم.

وی در عین حال تصریح می‌كند كه رقابت‌های جهانی پایان كار نیست و هدف نهایی ما موفقیت در رقابت‌های المپیك ۲۰۱۲ لندن و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگ‌جو است. در این مدت كشتی‌گیران ما حركت رو به جلویی داشته‌اند و خوشبختانه با سعی و تلاشی كه انجام داده‌اند بسیار سرعتی، جنگنده و ایرانی كشتی می‌گیرند و امیدوارم در این مدت نیز بتوانیم با پوشش نقاط ضعف آنها، شرایطی را فراهم آوریم تا در دانمارك نمایش دلپذیری داشته باشند.

سرمربی تیم ملی كشتی آزاد با اشاره به این‌كه سعید ابراهیمی در مقابل حاجی مراد گاتسالف روس و دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیك، تنها در كلینچ نتیجه را به حریف صاحب‌نام خود واگذار كرد، افزود: ابراهیمی به اعتماد به نفس لازم برای مبارزه با گاتسالف دست یافته است و می‌تواند با تقویت زیرگیری‌های خود، در جهانی دانمارك حتی چشم به پیروزی بر این حریف داشته باشد.