رئیس هیات كشتی استان همدان گفت: به فدراسیون كشتی تاكید كرده‌ایم، مسابقه انتخابی وزن ۸۴ كیلو باید در حضور من و مربی جمال میرزایی برگزار شود.

جلال صابریون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: در جلسه‌ای كه اخیرا با یزدانی‌خرم داشته‌ایم، به فدراسیون تاكید كردیم كه زیر بار نتیجه مسابقه انتخابی درون اردویی كه بدون حضور ما برگزار شود، نمی‌رویم. نمی‌پذیریم كه مربیان با استناد به مبارزه بهتر یا آمادگی بیشتر لشگری، او را برای مسابقات جهانی انتخاب كنند. در صورت نیاز به برگزاری مسابقه انتخابی، باید این كشتی در حضور من و مربی میرزایی برگزار شود.

وی حضور نماینده همدان در رقابت‌های لیگ برتر را مشروط دانست و تصریح كرد: ما در بحث تامین اعتبار با استاندار صحبت كرده‌ایم. ۲ سال با پیشنهاد او‌ در لیگ شركت كردیم و در بازپرداخت پول‌ها با چالش مواجه شدیم. این باعث شد فصل گذشته عده‌ای از نیروهای شاخص ما به تیم گراد بروند. همچنین هنوز ۳۵ درصد از پول كشتی‌گیران سال ۸۶ و ۸۷ كه مبلغ ۱۰۵ میلیون تومان می‌شود،‌ پرداخت نشده، براین‌اساس ما به صورت مشروط در لیگ ۸۸ شركت می‌كنیم.

صابریون خاطرنشان ساخت: این انتظار به حقی است كه قهرمانان ما در مورد دریافت به موقع حق‌وحقوق‌شان دارند. به استانداری و اداره كل تربیت‌بدنی استان پیشنهاد داده‌ایم هزینه تیمداری را به صورت یكجا بپردازند. ما تنها با این شرط در مسابقات لیگ شركت می‌كنیم. این پول در واقع كمك به ورزش است. با توجه به اینكه قرار است استارت لیگ ۸۸ از مهر ماه زده شود، اگر پول مورد نظر تا اواسط شهریور در اختیارمان قرار گیرد، در لیگ شركت می‌كنیم چون تا آخر شهریور باید تیم را ببندیم.