مربی تیم ملی كشتی فرنگی گفت: حبیب اخلاقی و طالب نعمت‌پور گزینه‌های اصلی تیم ملی در وزن ۸۴ كیلو هستند.

ناصر نوربخش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: با توجه به جراحی سامان طهماسبی،‌ هم‌اكنون حبیب اخلاقی و طالب نعمت‌پور گزینه‌های اصلی تیم ملی در وزن ۸۴ كیلو هستند، البته بابك قربانی قهرمان جوانان جهان،‌ به عنوان یك كشتی‌گیر آینده دار در اردو حضور پیدا خواهد كرد؛ اما وزن بدنش بالاست.

وی خاطرنشان ساخت: در نظر داریم بهترین گزینه‌ خود برای سفر به دانمارك را در آخرین لحظاتی كه برای معرفی ملی‌پوشان فرصت داریم انتخاب كنیم. آمادگی فرنگی‌كاران بیش از هر چیزی در انتخاب ما تاثیر دارد، چون قبلا هم اعلام كرده بودیم مسابقات انتخابی، تنها برای دعوت از اردونشینان برگزار می‌شود؛ اما اگر ۲ گزینه مورد نظرمان در شرایط برابری به سر ببرند حتما روی كشتی‌گیری كه در انتخابی وضعیت بهتری داشته و همچنین از نظر اخلاقی مورد قبول‌تر باشد،‌ دست خواهیم گذاشت.

مربی كشتی فرنگی شهریار تصریح كرد: در وزن ۶۶ كیلو، افشین بیابانگرد و علی محمدی رقابت تنگاتنگی دارند. سعید عبدولی نسبت به بابك قربانی وضعیت بهتری دارد، در فرصت باقی‌مانده بررسی خواهیم كرد تا كشتی‌گیرانی كه آسیب‌دیده و بیمار نیستند و دچار افت چشمگیری نشده‌اند را انتخاب كنیم.

نوربخش با تاكید بر عدم برگزاری مسابقه انتخابی درون اردویی، گفت: ما مسابقه ای در ۲ اردوی اخیر نخواهیم داشت چون نفرات مورد نظر را شناسایی كرده‌ایم. این افراد همه در انتخابی تیم ملی حضور داشته و برای ما یقین حاصل شده كه بهترین‌ها در اردو هستند.