اتابک نادری گفت:زمانی که مردم قرآن را روی سر می گذاشتند یک نفر اسم شهدا و درگذشتگان محله را میان دعاها می آورد و برای رحمت و مغفرت آنها دعا می کرد حالا بعد از گذشت سال ها این شب ها یادآور درگذشتگان و شهدای محله دوران کودکی ام است .

اتابک نادری در پاسخ به این سوال که چه خاطره ای از شبهای قدر دارد گفت: بیشتر یاد دوران کودکی ام می افتم و اینکه همراه پدرم درمسجد محل و کنار دوستان هم سن و سالم در این شب های بزرگ شرکت می کردیم.

وی افزود: زمانی که مردم قرآن را روی سر می گذاشتند یک نفر اسم شهدا و درگذشتگان محله را میان دعاها می آورد و برای رحمت و مغفرت آنها دعا می کرد،هنگامی که اسم درگذشتگان را می آوردند از پدرم می پرسیدم فردی را که نامش را بردند چه کسی است و او می گفت :پدربزرگ و یا دایی فلان دوستت و از آنجایی که روابط صمیمانه ای بین ما بود و اکثر شهدا و درگذشتگان را می شناختیم.

نادری با بیان اینکه مسجد کانون اجتماعی حضور بچه های محل بود خاطرنشان کرد: بسیاری از بازی های کودکانه ما در شبهای ماه رمضان انجام می شد و شبهای قدر کنار پدرانمان می نشستیم و قران به سر می گرفتیم.

مدیر تالار سنگلج در پاسخ به این سوال که حسش در این شبها چیست گفت: روزمرگی های زندگی و تکرار آن باعث شده تا از حس و حال معنوی دور باشیم اما شبهای قدر تلنگری است و ما را به آن حس و حال خوب و معنوی باز می گرداند و خواندن قرآن و گفتن ذکرها آرامش خاصی در دلمان ایجاد می کند.

ایسکانیوز می افزاید: اتابک نادری متولد ۱۳۴۹ اردبیل، فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی علاوه بر فعالیت در زمینه تئاتر، اولین فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۶۷ به عنوان بازیگر در فیلم سینمایی چشم عقاب آغاز کرد.