دكترمؤید حسینی صدر با اشاره به اینكه جمهوریت و اسلامیت نظام در كنار هم قرار دارند، تصریح كرد : باید مسئولین در عزل و نصب ها با نماینده مردم كاملاً هماهنگ باشند .

وی از تخصیص۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت ایجاد دانشگاه دولتی در خوی خبر د اد و گفت: به زودی عملیات اجرایی دانشگاه دولتی خوی شروع خواهد شد .

حسینی صدر به ایجاد كارخانجات صنایع جانبی پتروشیمی در شهرستان خوی اشاره كرد و افزود : با ایجاد یك سری كارخانجات صنایع جانبی پتروشیمی در شهرستان خوی موافقت شده و قرار است به زودی كارخانجات هایتك ( مواد جانبی ) در خوی ایجاد شود .

وی با تاكید بر توسعه نیروگاه خوی تصریح نمود: قرار بود نیروگاه خوی طبق اصل ۴۴ به فروش گذاشته شود كه باپیگیری های صورت گرفته قرار است توسعه این نیروگاه در دستور كار وزارت نیرو قرار گرفته و با سرمایه گذاران تركیه نیز در زمینه توسعه این نیروگاه مذاكراتی صورت گرفته است .

نماینده مردم خوی و چایپاره افزود : در طرح توسعه ، این نیروگاه ۱۵۰ مگاوات افزایش پیدا كرده و در صورتی كه تحریم وجود نداشته باشد علاوه بر سرمایه گذاری داخلی ، ۲۵۰۰ میلیارد ریال نیز توسط شركت های خارجی سرمایه گذاری خواهد شد .

دكتر حسینی صدر به تكمیل جاده خوی قطور نیز اشاره كرد و گفت : علاوه بر بودجه استانی۵۰ میلیارد ریال نیز از اعتبارات ملی برای تكمیل این جاده تخصیص یافته است و با توجه به اصرار كشور تركیه مبنی بر دایر شدن گمرك رازی، به زودی جاده قطور به بهره برداری خواهد رسید .

حامد کاظم زاده خوئی