سرپرست تیم صدرای زیرآب مازندران گفت: حضور در جام اسحاق جعفراف آذربایجان نشان داد كه برای شركت در لیگ برتر شرایط خوبی داریم.

محبوب قبادیان با ابراز رضایت از عملكرد تیمش در این تورنمنت بین المللی اظهار داشت: سطح مسابقات خیلی عالی بود. گرجستانی ها در هر وزن چندین كشتی گیر داشتند و این سطح رقابت ها را بالا برده بود. تیم میزبان هم از كشتی گیران داغستانی استفاده می كرد. آذربایجانی ها نیز معتقد بودند كه تیم خوبی از مازندران در این مسابقات شركت كرده است.

وی تصریح كرد: سعید داداشپور به دلیل آسیب دیدگی به مدال نقره رضایت داد. عباس دباغی به دلیل یك اشتباه برابر قهرمان جوانان جهان از رسیدن به دیدار نهایی بازماند و به مدال برنز رسید. تقی داداشی كشتی های خوبی گرفت. حق مهدی صادق نژاد برابر كشتی گیری از كشور میزبان و اهل گنجه تضییع شد، بعد از آن نیز به دلیل روحیه بد نتوانست كارش را ادامه دهد. سعید نیستانی به دلیل پنج دور كشتی، از نظر بدنی كم آورد با این حال حریف روسی اش را ضربه فنی كرد.

وی افزود:‌ كمیل قاسمی دیرتر از سایر نفرات به آذربایجان رسید و به دلیل كاهش وزن، توان زیادی برای مبارزه نداشت. سید احمد رسولی نیز كشتی های قابل قبولی گرفت. ما پیش از اعزام به آذربایجان چند روز تمرین را پشت سر گذاشته بودیم به همین دلیل تیم خوبی به این تورنمنت اعزام شد.