سرمربی تیم منتخب كشتی تهران در جام آذربایجان گفت: در صورتی كه آذرشكیب می‌آمد، به مقام نخست سنگین وزن دست پیدا می كرد.

اكبر فلاح اظهار داشت:‌ او چند سالی است برای كرج كشتی می گیرد. به همین دلیل، تعدادی از مربیان به حضور وی در تیم تهران اعتراض كردند و نتوانستیم فرد دیگری را جایگزین او كنیم. این در حالی بود كه با توجه به وضعیت جسمانی سیدمحمدرضا آذرشكیب و همچنین سنگین وزن های شركت كننده در این تورنمنت، می توانستیم در ۱۲۰ كیلو مدال طلا را به خود اختصاص دهیم و هم این كه وی بعد از ماه ها در یك میدان خوب محك بخورد.

در حالی كه تیم تهران در این جام به ۲ مدال برنز و سه عنوان پنجمی دست یافت فلاح در مورد عملكرد تیمش تصریح كرد: می‌توانستیم بهتر از این نتیجه بگیریم؛‌ اما باید به كشتی گیرانمان حق بدهیم چون بی تجربه بودند. خیلی از آنها مثل حدادی، حسین رضایی،‌ تقی پور و بهكار بعد از سال ها به یك تورنمنت خارجی اعزام می شدند و نمی شد بیش از آن از آنها توقع داشت. با این حال حریفان ما از جمله گرجی ها و یا روس ها در چندین تورنمنت در سال شركت می كنند.

وی افزود: تهرانی ها خوب برابر حریفان جنگیدند و اگر بیشتر از این از آنان حمایت شود بهتر نیز عمل خواهند كرد. جام آذربایجان تورنمنت خوبی بود. شاید از نظر فیلا آنچنان اعتباری نداشته باشد؛ اما حضور روس ها و گرجستانی ها بر كیفیت آن افزوده بود. امیدوارم حمایت هیئت كشتی تهران از تیم ادامه داشته باشد. اگر در امر برگزاری اردوها و حضور در میادین خارجی با برنامه باشیم می توان امیدوار بود كه تهران دوباره به روزهای خوب خود بازگردد.

سرمربی سابق تیم ملی جوانان گفت: باید از هیئت كشتی تشكر كنم. ادامه این كار خوب در رده های سنی مختلف به سود كشتی است.