بالاخره تکلیف معرفی سرمربی تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان مشخص شد؛اما هنوز از جانب فدراسیون کشتی سرمربی تیم نوجوانان معرفی نشده است.

با توجه به نتایج بسیار ضعیفی که فرنگی کاران نوجوان ایرانی طی دو سال اخیر در تورنمنتهای مختلف کسب کرده اند،در اینکه اعضای کادر فنی این تیم کارایی لازمه برای کسب عنوان قهرمانی آسیا را نداشته اند،تردیدی وجود ندارد؛اما فدراسیون کشتی هنوز سرمربی جدید این رده سنی را معرفی نکرده است.

البته جای خوشحالی دارد که مدیر تیمهای ملی کشتی فرنگی روی عملکرد ضعیف حسام الدین جعفری-سرمربی تیم کشتی فرنگی نوجوانان که به پیشنهاد دلیریان صاحب منصوب شد-صحه گذاشته و صراحتاً خبر از برکناری او داده است؛اما نکته مهم تر از برکناری جعفری،انتخاب یک سرمربی کاردان است که بتواند دوباره تیم نوجوانان ایران را به جایگاه واقعی خود بازگرداند.

دلیریان مدعی است که با چند گزینه وارد مذاکره شده تا در فرصتی مناسب برترین مهره را به عنوان سرمربی تیم نوجوانان معرفی کند.این در حالی است که پیشینه دلیریان در معرفی گزینه هایی که او به فدراسیون کشتی معرفی کرده،درخشان نیست!

این مسئله که دلیریان همیشه به مهره های ناکارآمد دلخوش می کند،کمی نگران کننده است؛مگر اینکه باز هم در انتخابات اعضای کادر فنی تیمهای پای رد پای محمد بنا هویدا شود!

حسین زارعی