رئیس فدراسیون کشتی گفت: کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان بزودی مشخص می شود.

محمدرضا یزدانی خرم با بیان این مطلب افزود: با توجه به حضور محمدعلی صنعتکاران نایب رئیس فدراسیون کشتی در ایران، در چند روز آینده تکلیف کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان مشخص خواهد شد. در دیگر کادرهای فنی در هر دو رشته آزاد و فرنگی که باید تغییراتی در آن ها ایجاد شود با نظر مسوولان فنی و با توجه به برنامه های ارائه شده اعمال خواهد شد.

وی در مورد لیگ برتر کشتی آزاد گفت: رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد طبق هماهنگی با مسوولان صدا و سیما برای پخش مستقیم این رقابت ها از روز ۱۱ آذرماه و با حضور ۱۱ تیم آغاز می شود و امیدوارم با توجه به تمهیداتی که فدراسیون کشتی اندیشیده و سرمایه گذاری که تیم های مختلف انجام داده اند امسال شاهد برگزاری رقابت های جذابی باشیم و شرایطی فراهم شود که در سال های آتی یک لیگ حرفه ای را برگزار کنیم.

یزدانی خرم تصریح کرد: یک حلقه مفقوده بین رده های سنی مختلف وجود دارد که ما درصدد هستیم اردوهایی را به صورت ۱۰ روزه در هر ماه برای تیم های ملی نوجوانان و جوانان در هر دو رشته آزاد و فرنگی در طول سال برگزار کنیم تا این مشکل حل شده و سرمایه های کشتی حفظ شوند و با توجه به برخی برنامه های ارائه شده زمان این اردوها بزودی اعلام خواهد شد.