سرمربی سابق تیم ملی كشتی آزاد گفت: باید هدف از اعزام های بین المللی كشتی مشخص شود تا این تورنمنت ها برای ما سودمند باشد.

محسن كاوه اظهار داشت: یكی از مشكلاتی كه كشتی ما دارد، این است كه دلیل اعزام ها را نمی دانیم و هدفی مشخص در آن دنبال نمی شود. در مدت كوتاهی تیم عسگری محمدیان به جام زسكا رفت و پس از آن تیم های تهران و صدرای مازندران نیز در جام بین المللی باكو حضور خواهند یافت.

وی ادامه داد: به برد و باخت ها كاری ندارم؛ اما باید دید هدفی داشته ایم كه بخواهیم به آن برسیم و یا این كه اردویی برای تعیین سطح آمادگی این افراد تشكیل شده است یا خیر.

سرمربی سابق تیم ملی تصریح كرد: كشتی ما بی برنامه است. بعد از بازی های المپیك هیچ برنامه خاصی نداشته ایم. پیش از برگزاری مسابقات قهرمانی ایران، بسیاری از كارشناسان فریاد زدند كه زمان در نظر گرفته شده برای این رقابت ها مناسب نیست. بهتر بود سه هفته پس از ماه مبارك رمضان، مسابقات را برگزار می كردیم تا برای ما ثمره ای داشته باشد.

كاوه خاطر نشان ساخت: كشتی باید زودتر راه خود را پیدا كند. در حال حاضر هیچ كسی نمی داند سرمربی تیم ملی كیست،‌ اردوها چه زمانی آغاز می شود و تیم ملی چه برنامه ای دارد. این در حالی است كه تا جام جهانی و جام تختی فرصت زیادی نداریم. همین تعلل ها باعث می شود در المپیك ها نتوانیم نتیجه مطلوب بگیریم. وقتی بذری نمی كاریم نباید انتظار برداشت داشته باشیم.

كاوه كه در مسابقات جهانی ۲۰۰۵ بوداپست یكی از مربیان تیم ملی بود، گفت:‌ این روزها در یكی از مناطق شهرداری تهران و سالن هفت تیر تمرین می دهم. كشتی گیران زیادی نیز به عنوان میهمان در تمرینات ما حضور پیدا می كنند.