مسئول تربیت بدنی وزارت نیرو با اشاره به عدم تصویب بودجه باشگاه والیبال برق کرمان گفت: در صورت عدم کمکهای مالی استانی وزارت نیرو از شرکت تیم برق کرمان در مسابقات والیبال سوپر لیگ کشور انصراف می دهد.

مجید واحدی زاده در زمینه دلایل تاخیر در پرداخت بودجه باشگاه برق کرمان اظهار داشت: وزارت نیرو توان پرداخت بودجه ۶۰۰میلیون را به باشگاه برق ندارد.

وی با تائید اینکه براورد وزارت نیرو برای بودجه برق کرمان ۶۰۰میلیون تومان می باشد گفت: ما به دلیل شرایط سخت وزارت نیرو و هزینه بالای خدمات آب و برق نمی توانیم این هزینه را پرداخت کنیم و مجمع عمومی وزارت نیرو نیز پرداخت این هزینه را تصویب نکرده است.

مسئول تربیت بدنی وزارت نیرو خاطر نشان کرد: صحبتهایی با مسئولان استانداری کرمان صورت پذیرفته است و درصورتیکه استانداری کرمان بخشی از این بودجه را متقبل شود وزارت نیرو نیز در این زمینه همکاری لازم را انجام خواهد داد.

وی با تاکید براینکه هنوز هیچ توافقی با استانداری کرمان صورت نپذیرفته است گفت: باشگاه برق شیراز نیز با چنین مشکلاتی روبرو است اما این تیم با همکاری استانداری فارس به فعالیت خود ادامه می دهد جدای از اینکه تیم شیراز توانسته است منابع داخلی را نیز جذب کند.

مدیر عامل باشگاه برق کرمان نیز در گفتگو با مهر با اشاره به مشکلات مالی این تیم تصریح کرد: با گذشت ۶هفته از مسابقات سوپر لیگ والیبال کشور تیم والیبال برق کرمان هیچ بودجه ای از وزارت برق دریافت نکرده است.

محمد عوض پور اظهار داشت: با وجود اینکه مسئولان تربیت بدنی وزارت نیرو ابتدای فصل بودجه باشگاه برق کرمان را تصویب کردند اما علیرغم گذشت چند هقته از لیگ هیچ پولی به حساب باشگاه واریز نشده است.

وی با اشاره به باختهای هفته های اخیر در لیگ برتر والیبال تصریح کرد: در مورد باختهای دو هفته گذشته هر چه بگوییم توجیه است اما حقیقت این است که بازیکنان خوب لیگ برتر در چند تیم جمع شده اند و بازی کردن مقابل انها مشکل است.

وی افزود: تنها بودجه ای که باشگاه پتروشیمی ماهشر برای پرداخت هزینه کادر فنی اختصاص داده است معادل کل بودجه باشگاه برق کرمان است که همان نیز به باشگاه برق پرداخت نشده است.

عوض پور بحث مشخص نبودن بودجه باشگاه را یک دغدغه اصلی برای مسئولان و بازیکنان دانست و افزود: همچنان منتظر ابلاغ بودجه از وزارت نیرو هستیم.