نفر سوم کشتی آزاد بازیهای آسیایی ۲۰۰۲ پوسان کره جنوبی گفت : با توجه به اینکه ایران امسال میزبان جام جهانی کشتی است و باید در این رقابتها بهترین نتیجه را کسب کند به همین دلیل ضروری است هر چه زودتر کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد مشخص و معرفی شود.

محمدرضایی گفت: ایران امسال میزبان کشورهای مطرح کشتی جهان است ، در همین راستا باید برای موفقیت و کسب نتایج مناسب در جام جهانی کشتی آزاد، اتخاذ برنامه ریزی صحیح و مدون را از همین حالا در دستور کار خود قرار دهیم.

وی در خصوص وضعیت آمادگی جسمانی خودش یاداور شد : تمرینات آماده سازی خود را با جدیت و استمرار دنبال می کنم و تا امروز با تیم های کشتی صنایع و معادن همدان ،راه آهن خراسان رضوی و گراد تهران مذاکراتی انجام داده ام.

رضایی ادامه داد : اما از آنجایی که تیم گراد از استخوان بندی خوبی تشکیل شده است و یک تیم تهرانی محسوب می شود و محل سکونت من هم در تهران است به شخصه تمایل دارم با این تیم در لیگ برتر کشتی آزاد، حضور پیدا کنم.

رضایی در رابطه با زمان برگزاری رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد، افزود : متاسفانه رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد در زمان مناسبی برگزار نمی شود و این احتمال وجود دارد که این رقابتها با جام جهانی و جام بین المللی تختی تداخل پیدا کند.

وی تاکید کرد : مسوولان کمیته لیگ باید به گونه ای برنامه ریزی می کردند که این رقابتها تا قبل از آغاز جام جهانی و جام تختی به پایان برسد اما از شواهد و قرائن پیداست که چنین هدفی محقق نخواهد شد.

رضایی در مورد حضور کشتی گیران خارجی در لیگ برتر کشتی آزاد نیز گفت : این حضور می تواند برای کشتی گیران جوان و جویای نام کشتی ایران ثمرات خوبی را در بر داشته باشد.

وی تاکید کرد : همه کشتی گیران ایرانی نمی توانند در میدان های برون مرزی حضور پیدا کنند اما حضور کشتی گیران خارجی در لیگ این امکان را برای کشتی گیران کشورمان فراهم می کند که بدون صرف هزینه و وقت با بهترین های کشتی جهان مصاف دهند.

رضایی در رابطه با ناکامی کشتی در المپیک نیز نظر خودش را اینگونه بیان کرد : کشتی ایران در المپیک چوب ندانم کاری های مربیان تیم ملی را خورد.

وی در خاتمه تصریح کرد : عدم هماهنگی لازم بین مربیان تیم ملی کشتی آزاد باعث شد که این رشته ورزشی در المپیک نتایج مناسبی را کسب نکند.