سرمربی سابق تیم ملی آزاد جوانان گفت: هر چقدر ابراز انتقاد اهالی كشتی بیشتر می‌شود، مسئولان نیز به این قضیه بی‌تفاوت‌تر نشان می دهند.

اكبر فلاح اظهار داشت: در این ۲ سال و اندی كه محمدرضا یزدانی خرم مسئولیت را بر عهده داشته، وضعیت بسیاری از مسائل نامشخص بوده است. هر چقدر اعتراض اهالی كشتی بیشتر می شود، انگار حالت لجبازی به وجود آمده و برخی می‌خواهند قدرت خود را نشان دهند.

وی تاكید كرد: با روند فعلی، وضعیت كشتی روز به روز بدتر می شود. جام جهانی تهران را پیش رو داریم؛ اما هنوز مربیان تیم آزاد انتخاب نشده اند. اگر تیم ملی تداركات خوبی داشته باشد، باز هم می تواند یكی از رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دهد.

قهرمان سابق كشتی جهانی خاطر نشان ساخت: وقتی تیمی سرمربی ندارد، یعنی هیچ برنامه ای وجود ندارد. باید هرچه زودتر سرمربی انتخاب شود تا بتوانیم با برپایی اردو، نفرات را برای شركت در این مسابقات آماده كنیم. از جمله كسانی بودم كه از برگزاری مسابقات قهرمانی ایران استقبال كردم و آن را شروعی دوباره دانستم؛ اما وضعیت كنونی نشان می دهد برنامه ای وجود ندارد و دوباره در آستانه جهانی ۲۰۰۹ با برپایی اردویی ۲ یا سه ماهه تیم را مهیای مسابقات می كنیم.

اكبر فلاح در خصوص عدم حضورش در لیگ برتر ۸۷ تصریح كرد: چند تیم در این زمینه با من صحبت كردند كه بودجه كمی داشتند. با این وجود، توقعشان قهرمانی بود. بسیار صریح به آنها گفتم كه با این بودجه، نهایتا در رده ششم جدول قرار می گیرند چون نمی توانستم مانند برخی ها به آنها دروغ بگویم.

مربی باشگاه كارگران درباره اعزام تیم تهران به جام بین المللی باكو گفت: هیئت كشتی استارت كار را زده است. می خواهند با اعزام تیم های رده های سنی مختلف به تورنمنت های بین المللی زمینه ارتقا و پیشرفت كشتی استان را مهیا كنیم. در این راه همه باید به تهران كمك كنند از فرمانداری و شهرداری گرفته تا سایر نیروهای استانی، به این شكل مانند كشتی مازندران پیشرفت خواهیم كرد.