مربی سابق تیم ملی كشتی گفت: مدال دار كشتی دنیا و المپیك هستم و نیازی به مطرح كردن خود با تیمداری در لیگ برتر ندارم.

عسگری محمدیان در مورد این كه گفته می شود تیمش برای حضور در لیگ حامی مالی ندارد، اظهار داشت: اگر قصد حضور در لیگ را نداشتم، در جلسه پنج ساعته سازمان لیگ نیز شركت نمی كردم. نمی دانم چرا رئیس هیئت كشتی مازندران این مسئله را مطرح كرده است. جمعی از جوانان را دور هم جمع كرده ام و برایم نفس كار ارزش دارد.

وی افزود:‌ در هفته جاری قرارداد كشتی گیرانم را در سازمان لیگ به ثبت خواهم رساند. اگر در این مورد كمی تعلل كردم به این دلیل بود كه وضعیت حامی مالی تیم مشخص شود.

نایب قهرمان سابق المپیك خاطر نشان ساخت: تیم ما بدون حامی مالی نیز در لیگ شركت می كند. تنها تفاوت در این است كه اگر حامی مالی داشته باشیم در كنار مهره های جوان خود از ۲ كشتی گیر خارجی نیز استفاده خواهیم كرد. اولویت برای من جوانان هستند چون به آنها اعتقاد دارم و به دنبال نتیجه گیری نیستم.

مربی مازندرانی كشتی آزاد تصریح كرد: كشتی برای من همه چیز است و هرگز در آن به دنبال تبلیغات برای خود نیستم. من قهرمان جهان و المپیك هستم و نیازی به این كار ندارم. به همین دلیل حتی اگر تیمم هفت بر صفر نیز مغلوب تیم های لیگ برتری شود ناراحت نمی شوم و این اتفاق را مایه از دست رفتن آبرویم نمی دانم. با احساسم قهرمان دنیا شدم و امروز هم با همان احساس می خواهم با تیم جوانی در لیگ شركت كنم.

عسگری محمدیان گفت: زمانی كه برخی آقایان فقط به دنبال مربیگری در تیم ملی بودند، من در روستاها كار می كردم. آنهایی كه فكر می كنند با حضور در لیگ به دنبال منافع شخصی هستم باید به این مسائل توجه كنند. همه هدف من اعتلای كشتی است.