سرمربی تیم كشتی راه آهن مشهد گفت: به دلیل پیش رو داشتن جام جهانی كشتی آزاد، باید رقابت های لیگ برتر آزاد را تا اواسط بهمن ماه تمام كنیم.

امیر توكلیان اظهار داشت: باید حداقل یك ماه پیش از آغاز جام جهانی تهران، لیگ به اتمام رسیده باشد تا بتوانیم اردوی آماده سازی برای تیم ملی برپا كنیم. با شرایطی كه وجود دارد به صلاح است كه نفرات شركت كننده در این مسابقات را از لیگ انتخاب كنیم و دیگر مسابقه انتخابی برگزار نشود چون فرصتی برای این كار نداریم.

سرمربی تیم راه آهن مشهد كه در گروه A لیگ با تیم های صنایع و معادن همدان، گاز مازندران، عسگری محمدیان، نیروی زمینی ارتش و رویان كلاردشت هم گروه است در این باره تصریح كرد: ما در گروه سختی قرار گرفته ایم. علاوه بر تعداد تیم های مدعی،‌ گروه A شش تیمی است و ما باید یك مبارزه بیشتر از گروه B انجام دهیم كه این انصاف و عدالت نیست؛ اما به این مسئله اعتراض نمی كنیم.

توكلیان تاكید كرد: برای این كه چراغ های لیگ دوباره روشن شود تابع نظر سازمان لیگ هستیم.

مربی سابق تیم ملی در مورد قراردادهای تیمش گفت: با كشتی گیران مشهدی تیم مان قرارداد بسته ایم. رضایت نامه خارجی ها از سوی فدراسیون كشتی كشورشان روز دوشنبه ارسال خواهد شد و سعی خواهیم كرد پیش از آغاز لیگ، آنها وارد ایران شده و قرارداد خود را به امضا برسانند.