همایش كارگاهی هنری مهر با تولید ۲۴ اثر گرافیكی و ۳۵ اثر نقاشی و با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش دانشجویی ـ ۲۴ آبان ماه ـ در حسینیه‌ جماران به كار سه روزه‌اش پایان داد.

در رشته نقاشی، زهره هاشمی از دانشگاه شاهد نفر اول، عبدالناصر صوابی از دانشگاه هرات نفر دوم شناخته شدند و حسن روح‌الامینی از دانشگاه شاهد و رسول اكبرلو از دانشگاه شاهد به طور جداگانه حائز رتبه سوم شدند.

از سوی هیأت داوران روح‌الله گیتی‌نژاد از دانشگاه شاهد، معصومه مصلح امیردهی از دانشگاه تهران و علیرضا گل‌محمدی از دانشگاه شاهد به طور جداگانه و بدون رتبه‌بندی به عنوان نفرات برگزیده رشته گرافیك معرفی شدند.

در این رشته اثری به عنوان رتبه دوم و سوم شناخته نشد البته اثر خلق‌شده توسط روح‌الله گیتی‌نژاد به عنوان اثری با كیفیت بالاتر معرفی شد.

در رشته نقاشی همچنین هیأت داوران همایش، آثار جواد مدرسی از دانشگاه شاهد، امیر دستمردی از دانشگاه شاهد، امرالله اسماعیلی از دانشگاه تهران، علیرضا شكری‌نژاد از دانشگاه تربیت مدرس و سید نویدالحق فضلی از دانشگاه هرات را شایسته تقدیر دانست.

تمامی دانشجویان شركت‌كننده در این همایش كارگاهی از سوی معاونت هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) مورد تقدیر قرار گرفتند.

شایان ذكر است، آثار نقاشی توسط مرتضی حیدری، علیرضا شیرازی، كاظم چلیپا، غلام‌حسین كریمی دونا و آثار گرافیكی توسط مرتضی افشاری، سیدحمید شریفی و محمد فلوی مورد داوری و ارزیابی قرار گرفتند.

گفتنی است، سومین همایش كارگاهی هنری مهر به مدت ۳ روز با حضور ۲۳ استاد و ۴۴ دانشجو در حسینیه برگزار شد. ۴۱ اثر دانشجویی خلق‌شده در این همایش جهت همایش در گنجینه مهر (موزه حضرت امام خمینی) در اختیار موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قرار گرفت.

در این همایش كارگاهی همچنین ۱۸ ماندگار اثر هنری توسط اساتید هنرمند خلق شد كه این آثار نیز از سوی موسسه خریداری شده و در گنجینه مهر (موزه حضرت امام خمینی) به نمایش درخواهد آمد.