سرمربی تیم كشتی آزاد نفت تهران گفت: در آینده مشخص خواهد شد كه تیم نفت برای تیم ملی به كار زیربنایی پرداخته است.

محمد طلایی اظهار داشت: علاوه بر كشتی گیران شاخص و عنوان دار، از نفرات جوان نیز در تركیب تیم خود در رقابت های لیگ برتر استفاده خواهیم كرد. كار زیربنایی نفت برای تیم ملی در آینده مشخص خواهد شد.

وی تاكید كرد: تیم ما علاوه بر بعد فنی،‌ از نظر اخلاقی نیز یكی از بهترین تیم های لیگ امسال خواهد بود. حضور در جام باشگاه های آسیا باعث شد همدلی و رفاقت بین اعضای تیم بیشتر شود كه این مسئله یكی از فاكتورهای مهم برای نتیجه گیری یك تیم است.

طلایی اضافه كرد: باید از همه دستندركاران تیم تشكر كنم كه زمینه حضورمان در مسابقات اردن و لیگ ۸۷ را ایجاد كردند. قنبرزاده، ترخاق، میرشیوانی، فكری، نجفی جویباری، رضایی و همچنین مربیان تیم مان طیبی و لطیفی همه برای موفقیت تیم تلاش می كنند.

مربی سابق تیم ملی كشتی آزاد در مورد جذب كشتی گیر خارجی برای حضور در لیگ خاطر نشان ساخت: ما كشتی گیران روس را برای عقد قرارداد در نظر داریم؛ اما ظاهرا دولت داغستان اجازه خروج كشتی گیران از این ایالت و حضور در لیگ سایر كشورها را نمی دهد. باید ببینیم در نهایت چه تصمیمی در این مورد اتخاذ می شود و سازمان لیگ نیز با چه شرایطی اجازه حضور خارجی ها در ایران را صادر می كند.