گالری «ساعتچی»‌ در لندن و از گالری‌های شناخته شده جهان برای اولین بار آثار یك هنرمند ایرانی ساكن ایران را خریداری كرد.

این گالری به تازگی دو اثر با عناوین «رقص چاقو» و «جشن ایرانی» مربوط به سال ۲۰۰۸ را از ركن الدین حائری‌زاده خریداری كرده است.

بر اساس این گزارش، این آثار قرار است در نمایشگاهی با عنوان «چشم‌اندازهای دگرگون شده در نقاشی» در گالری ساعتچی به نمایش گذاشته شود.

در نمایشگاه «چشم‌اندازهای دگرگون شده در نقاشی» آثاری از ۵۰ هنرمند سراسر دنیا به نمایش درخواهد آمد.

آثار حائری زاده هم اكنون در سایت گالری ساعتچی قابل مشاهده است كه علاوه بر دو اثر نام برده اثر دیگری با عنوان «رزم» اثر سال ۲۰۰۶ را نیز معرفی كرده است.

ركن‌الدین حائری‌زاده برنده دوم ششمین دوسالانه نقاشی تهران اخیرا نمایشگاهی را در دوبی برپا كرد. وی همچنین سه نمایشگاه خارجی و دو نمایشگاه داخلی را از سال ۲۰۰۰ تاكنون به صورت انفرادی داشته است.ضمن اینكه آثار وی در هشت نمایشگاه گروهی داخلی و خارجی نیز به نمایش درآمده است.

آثار ركن‌الدین حائری‌زاده همچنین در چهل و یكمین نمایشگاه آرت كولون (Art Cologne)در سال ۲۰۰۷ نیز از سوی گالری الهه به نمایش درآمد.در این نمایشگاه به عنوان یكی از بزرگترین نمایشگاه های بین المللی ارائه كننده آثار هنری جهان در شهر كلن آلمان آثاری از شهریار توكلی،خسرو حسن‌زاده و رامین حائری‌زاده، نیكزاد نجومی و علی نصیر نیز حضور داشتند.

همچنین آثار ركن‌الدین حائری‌زاده در دومین دوسالانه هنر چین به همراه آثاری از نقاشی‌های افشین ‏پیرهاشمی و علیرضا جدی توسط موزه هنرهای معاصر شركت داده شد.