محمود شالویی مدیر كل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران با رؤسای انجمن‌های نقاشان، مجسمه‌سازان و گرافیك ایران در موزه هنرهای معاصر تهران دیدار كرد.

به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، در این نشست كه در محیطی صمیمی در موزه هنرهای معاصر تهران انجام شد، محمود شالویی مدیر كل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران، معصومه مظفری رئیس انجمن نقاشان، طاهر شیخ الحكمایی رئیس ا نجمن مجسمه‌سازان، ابراهیم حقیقی رئیس انجمن گرافیك و امرالله فرهادی دبیر نهمین دو سالانه گرافیك ایران حضور داشتند.

در این نشست رؤسای انجمن‌های تجسمی، ضمن اعلام گزارشی به مدیر كل دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روند فعالیت‌های خود در عرصه‌های ملی و بین‌المللی و طرح‌های در دست اقدام و همچنین جهت رفع مشكلات و مسائل موجود انجمن‌ها تبادل نظر كردند.

بنا بر همین گزارش، محمود شالویی در این نشست ضمن ابراز علاقه‌مندی جهت رفع مشكلات و تنگناهای موجود، حضور و مشاركت انجمن‌ها را در عرصه فعالیت‌های هنری استان‌ها و شهرستان‌ها گامی مفید در جهت گسترش و اعتلای هنرهای تجسمی دانست و خواستار فعالیت بیشتر این انجمن‌ها شد.