در حالیكه نقاط مختلف تهران همواره با خاموشی برق مواجه می‌شود روابط عمومی وزارت نیرو هیچ اطلاع‌رسانی در خصوص میزان خاموشی‌ها و دلایل خاموشی‌ها ارائه نمی‌كند.

شب گذشته باز هم نقاط مختلف تهران با خاموشی برق مواجه شد و تلاش خبرنگار فارس برای جویا شدن در خصوص دلیل خاموشی‌ها و میزان كمبود تولید برق از وزارت نیرو راه به جایی نبرد.

مدیر روابط عمومی وزارت نیرو نیز با علم به اینكه وزیر نیرو تاكید كرده است باید دلایل خاموشی برق را به اطلاع عموم برساند و آنها را به صرفه‌جویی تشویق كند همواره سكوت خبری خود را ادامه می‌دهد.

از روز گذشته تاكنون خبرنگار فارس برای پیدا كردن دلیل خاموشی ها،میزان خاموشی ها و اینكه خاموشی برق تا چه زمانی ادامه خواهد داشت با تمام روابط عمومی های شركتهای برق ،توانیر و به خصوص وزارت نیرو تماس گرفت اما متاسفانه هر كدام از این روابط عمومی ها از دادن اطلاعات خودداری كردند.

شب گذشته باز هم شهروندان تهرانی در جنوب تهران، مركز شهر و شرق با خاموشی چند ساعته مواجه بودند.

برخی از مشتركان برق در تماس با خبرگزاری فارس عنوان می كردند كه هر روز قطعی برق داریم اما نمی دانیم چرا فقط قطعی های برق برای مشتركان پایین شهر اجرا می شود.

آنان می گویند:صرفه جویی ۱۰ درصدی را باید از واحدهای تجاری و واحدهای مسكونی بالای شهر بخواهیم چرا كه ما پایین شهریها مگر چقدر لوازم برقی داریم كه بخواهیم آنها را خاموش و یا استفاده نكنیم.