همزمان با ۲۹ اردیبهشت ماه روز جهانی موزه و میراث فرهنگی بازدید از موزه هنرهای معاصر تهران و نمایشگاه «مروری بر آثار نقاشی‌‌های ایران درودی» رایگان است.

به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، گسترش موزه‌های دنیا و همكاری همه جانبه موزه‌ها در جهت دست‌یابی به اهداف فرهنگی، از طریق اقدامات بین‌المللی و تدوین برنامه‌های مؤثر كه دارای خطوط اساسی همكاری مشترك دو جانبه بین مردم و موزه‌ها در سطح جهانی است شكل می‌گیرد.

براساس همین اعتقاد كمیته بین‌المللی موزه‌ها (ایكوم) روز ۱۸ ماه مه برابر با ۲۹ اردیبهشت ماه را به عنوان روز جهانی موزه اعلام كرده است و برای سال ۲۰۰۸ میلادی شعار «موزه‌ها عامل تحول و توسعه اجتماعی» را مشخص و اعلام كرده است به همین منظور به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی روز یكشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه بازدید از نمایشگاه مروری بر آثار نقاشی‌های ایران درودی در موزه هنرهای معاصر تهران به صورت رایگان می‌باشد.

بنابر همین گزارش، نمایشگاه مروری بر آثار نقاشی‌های ایران درودی از روز ۱۸ اردیبهشت ماه در موزه هنرهای معاصر تهران افتتاح و تا تاریخ ۲۳ خردادماه ادامه دارد. در این نمایشگاه ۲۰۷ اثر نقاشی از دوران دانشجویی تاكنون كه متاثر از وقایع عاطفی زندگی‌اش می‌باشد به تصویر كشیده است در معرض دید مخاطبان قرار دارد.

ساعات بازدید از نمایشگاه مروری بر آثار هنرمندان نقاش ایران درودی همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر و جمعه‌ها از ساعت ۲ تا ۶ بعدازظهر است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه به موزه هنرهای معاصر تهران واقع در خیابان كارگر شمالی، جنب پارك لاله مراجعه و یا جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۵۱۹۶۵ تماس حاصل كنند.