«مرضیه صفی‌خانی» با گویندگی بهرام زند و سعید مظفری، سینمایی « متصدی لباس » (the dresser)‌ را برای پخش از شبكه‌ی چهار سیما در نوروز دوبله كرد.

این مدیر دوبلاژ با اعلام این خبر اظهار كرد: الیزا اورامی، مهدی آرین‌نژاد، تورج نصر، خسرو شمشیرگران، كتایون اعظمی، شهرزاد ثابتی، كامبیز شكوفنده، محمدرضا سیگارودی، فاطمه نیرومند و زهرا سوهانی از دیگر گویندگان این فیلم هستند.

وی درباره‌ی «متصدی لباس» گفت‌:این سینمایی فیلم زیبایی است و همه‌ی كسانی كه به تئاتر علاقه دارند از آن لذت می‌برند، چون به تئاتر به خوبی پرداخته شده است.

صفی‌خانی در پایان اظهار كرد: برای تنظیم دیالوگ‌های «متصدی لباس» چند بار فیلم را دیدم، چرا كه دیالوگ‌های نمایشنامه‌های شكسپیر با لحن‌های متفاوتی بیان می‌شوند و در كل حدود چهار روز تنظیم دیالوگ‌ها به طول انجامید.

«متصدی لباس» كه در جشنواره‌های مختلف حضور یافته است را پیتر یتس كارگردانی كرده است. « متصدی لباس» در سال ۱۹۸۴ نامزد دریافت ۵ جایزه اسكار شد علاوه بر آن برنده‌ی چهار جایزه و نامزد دریافت ۱۲ جایزه از جشنواره‌های بین‌المللی دیگر شده است.

البرت فینی، تام كورتنی و ادوارد فاكس از جمله بازیگران این فیلم بریتانیایی هستند كه در سال ۱۹۸۳ براساس نمایشنامه‌یی از رونالد هاروود ساخته شده است.

زمان نسخه‌ی اصلی این فیلم ۱۱۸ دقیقه است و در آن می‌بینیم زمان جنگ جهانی دوم بازیگر پا به سن گذاشته‌یی كه از نظر اخلاقی رو به زوال است مسؤولیت گروه تئاتری را برعهده دارد كه در شهرهای مختلف نمایشنامه‌های شكسپیر را روی صحنه می‌برند. علاوه بر آن او نقش شاه لیر را بازی می‌كند . روزی متوجه می‌شود كه زندگی او مانند شاه لیر است و از این حقیقت بسیار آشفته می شود. در این میان متصدی لباس به او كمك می‌كند تا از این بحران روحی رهایی یابد.