برگزیدگان هفتمین دوسالانه نقاشی معاصر ایران،عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در موزه هنرهای معاصر ایران معرفی شدند.

جوایز برگزیدگان هفتمین دوسالانه نقاشی معاصر ایران در بخش «ایران، خانه ما» به خلیل سمائی جابلو و بهمن محمدی اهداء شد.

جوایز بخش «اندیشه تاریكی و روشنایی» به بابك افشارزاده،آمنه گرگان محمدی و الهام یزدانیان اختصاص یافت و در بخش آزاد نیز سعید احمدزاده،وحید چمانی،علی شفیع‌آبادی و حمیدرضا یراقچی به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند.

معاونت هنری مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) نیز جوایز خود را شامل لوح تقدیر و ۲ سكه بهار آزادی به ساناز همدم علی و محمدحسین فراهانی پویا اهداء كرد.

جوایز برگزیدگان هفتمین دوسالانه نقاشی معاصر ایران، ۷ سكه بهار آزادی به همراه لوح افتخار بود كه با حضور محمدحسین صفارهرندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدحسین ایمانی خوشخو معاونت هنری ارشاد،حبیب‌الله صادقی مدیر كل دفتر امور هنرهای تجسمی ارشاد،حبیب‌الله آیت‌اللهی دبیر هفتمین دوسالانه نقاشی و محمود جوادی‌پور از پیشكسوتان نقاشی ایران به برندگان اهداء شد و تندیس دوسالانه به همراه جوایز موزه هنرهای معاصر تهران و دیگر نهادها به دیگر برگزیدگان نیز در مراسم اختتامیه این دوسالانه ۲۰ فروردین‌ماه سال ۱۳۸۷ اهداء خواهد شد.