وزیر نیرو گفت:منابع آب زیرزمینی مورد تهدید قرار گرفته است و باید به داد چاه‌های آب برسیم ، اما این به معنای عدم رسیدگی به مشكلات كشاورزی نیست.

به نقل از شبكه خبری آب ایران سید پرویز فتاح در دیدار با مدیر عامل ، معاونان و مدیران شركت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران اظهار داشت: سال ۸۷ سال آخر دولت نهم است ؛ همه دولت‌ها می‌خواهند در سال آخر خدمت خود بیشتر كار كنند و ما نیز باید از این فرصت‌ استفاده كنیم و از مجلس و دولت برای پیشبرد طرح‌ها كمك بگیریم.

وزیر نیرو با اشاره به انحلال سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و واگذاری اختیار تخصیص بودجه به وزارت نیرو ، گفت: با این اقدام در واقع اختیار ما به خود ما برگردانده شده است و باید از این اختیار در جهت بهبود مدیریت استفاده كنیم.

فتاح در ادامه با اشاره به وضعیت نامناسب آبهای زیرزمینی در كشور گفت: منابع آب زیرزمینی ما مورد تهدید قرار گرفته است و باید به داد چاه‌های آب برسیم ، اما این به معنای عدم رسیدگی به مشكلات كشاورزی نیست.

وزیر نیرو به لزوم نگاه‌ ملی به مدیریت منابع آب اشاره كرد و بر اهمیت بر قراری ارتباط تنگانتگ با مسئولان استانی برا ی مشاركت آنان در مدیریت ملی منابع آب تاكید كرد.