با گذشت بیش از سه هفته از اعلا‌م شماره حساب مشترك داریوش مهرجویی و فرامز فرازمند استقبال مردمی از این ایده ادامه دارد و طبق آخرین اعلا‌م تهیه‌كننده <سنتوری>، تاكنون ۱۳۴ میلیون ریال به این حساب واریز شده است.

فرازمند در مورد این استقبال مردمی گفت: <من از محبت مردم متشكرم. این روزها مردم مدام زنگ یا ایمیل می‌زنند و به ما روحیه می‌دهند. پیش‌آمده كه فردی ۴ بار فیلم را دیده و برای هر ۴ بار هم پولش را به حساب ما واریز كرده حتی پیش آمده‌كه عده‌ای با مشقت فیلم را تهیه كرده و دیده‌اند و پول بلیت‌اش را واریز كرده‌اند.> جالب اینجاست هر كس فیلم را دیده معتقد است فیلم هیچ مشكلی ندارد. در كنار این استقبال گسترده، طی روزهای گذشته شایع شد كه حساب فرازمند و مهرجویی بسته شده است.

حتی عده‌ای در تماس با مدیر بانك تجارت شعبه پارك پرسیده‌اند این حساب بسته شده است یا نه؟ فرازمند با رد این شایعه اضافه كرد: <نمی‌توان بدون دلیل حسابی را مسدود كرد و اصولا‌ این كار غیرممكن است، چراكه نیازمند حكم قضایی می‌باشد.>نكته دیگر در این باره امیدواری تهیه‌كننده سنتوری به اكران آن است. او در این باره گفت: <پیشنهاد داده‌ایم كه این فیلم اكران شود ولی هنوز جواب نداده‌اند، من فكر می‌كنم اگر برای عید اكران شود مناسب است در غیر این صورت دیگر فایده‌ای نخواهد داشت.>در حالی كه بیشتر علا‌قه‌مندان سینما منتظر مشخص شدن تكلیف اكران نوروزی هستند. دیگر فیلم‌های روی پرده كمابیش چندان با استقبال روبه‌رو نیستند.

بنا بر جدول اعلا‌م‌شده، فروش فیلم‌ها در سایت فارابی بیشترین فروش از آن فیلم <مادرزن سلا‌م> ساخته خسرو ملكان است كه از ۲۳ بهمن روی پرده ۲۲ سینما در حال اكران است و تا الا‌ن حدود ۱۱۷ میلیون تومان فروخته است. بیشترین فروش روزانه هم روز جمعه رخ داده است كه ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان نسبت به آخر هفته پیش كاهش داشته است.

این فیلم روزانه حدود ۱۲ میلیون فروش دارد. اما فیلم دیگر پرفروش، این روزها باز هم یك فیلم كمدی است. فیلم <راننده تاكسی> به كارگردانی مهدی صباغ زاده است كه در طول ۱۸ روز اكران در ۱۸ سینما ۵۲ میلیون تومان فروش داشته است كه فروش ۴ میلیون تومانی این فیلم نسبت به هفته پیش ۲ میلیون تومان افت داشته است.فیلم <ملودی> به كارگردانی جهانگیر جهانگیری هم تاكنون ۴۵ میلیون تومان فروش داشته است كه در ۱۸ سینما اكران می‌شود.اما <این ترانه عاشقانه نیست> فیلم دیگری كه این روزها با حداقل مخاطب پیش می‌رود.این فیلم در ۹ سینما اكران شده و تا به حال حدود ۲۵ میلیون تومان فروش داشته است. فروش آن نیز ۶۰۰ هزار تومان نسبت به روزهای قبل كاهش داشته است. اما فیلم‌های <زاگرس> به كارگردانی محمدعلی نجفی و <فرش ایرانی> از فیلم‌های مهم این روزها است كه با حداقل سینما اكران شده‌اند و تنها در ۶ و ۲ سینما میزبان علا‌قه‌مندان هستند. فیلم <زاگرس> حدود ۱۸ میلیون تومان و <فرش ایرانی> بیش از ۲ میلیون تومان فروش بلیت داشته است.