فیلم تلویزیونی به رنگ آسمان آماده نمایش شد و بزودی از شبكه یك سیما پخش خواهد شد.

این فیلم به كارگردانی بهرنگ توفیقی ساخته شده كه پیش از این فیلم «آماده‌باش» از ساخته‌های او از سیما پخش شده بود.

به رنگ آسمان بر اساس فیلمنامه‌ای از پیمان عباسی ساخته شده و داستان آن روایت‌گر زندگی آزاده‌ای به نام فرهاد است. نقش این آزاده را محمد مختاری ایفا می‌كند. فرهاد سال‌ها در اسارت بوده و كسی از زنده بودن او باخبر نبوده است. او پس از سال‌ها اسارت به كشور باز می‌گردد و متوجه می‌شود یكی از آشنایان او به نام آقای كسمایی بعد از فوت، تمامی اموال خود را به نام وی كرده و اختیار اموالش را به او سپرده است. علت این مساله هم این است كه كسمایی سال‌ها قبل زمینی را از فرهاد به شكل ناعادلانه گرفته كه همین زمین بعدها باعث پیشرفت مالی او شده است اما حالا كسمایی می‌خواهد در پایان عمر این مساله را جبران كند. در بخشی از داستان یكی از وارثان به سراغ او می‌آید تا اموالش را از وی پس بگیرد.

به گفته توفیقی شخصیت آزاده حاضر در این داستان پس از ۲۰ سال به كشور باز می‌گردد و این مساله بخش مهمی از رویدادهای داستان را شكل می‌دهد. البته در این داستان بر خلاف نمونه‌های مشابه كه شخصیت آزاده از تفاوت و تغییر فضا متعجب می‌شوند، در این فیلم این شخصیت از تفاوت شخصیت آدم‌ها متعجب می‌شود و همین مساله حوادث داستان را شكل می‌دهد.

در این فیلم مجید مشیری در نقش وكیل خانواده كسمایی مقابل دوربین رفته است.

سپند امیرسلیمانی هم نقش فردی به نام مراد را بازی كرده كه پسر خاله فرهاد و دوست دوران نوجوانی او است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به مجید زارعكار در نقش پدر فرهاد، مهدی موحد در نقش پسر كسمایی، لیدا عباسی در نقش همسر كسمایی،مجید یاسر در نقش داماد خانواده كسمایی و... اشاره كرد.

قصه این فیلم حال و هوایی امروزی دارد و در زمان معاصر اتفاق می‌افتد. تصویربرداری كار نیز از ۱۵ اسفند تا ۱۰ فروردین در تهران انجام شده است. این فیلم به تهیه‌كنندگی مهدی گلی‌زاده ساخته شده و احمد احمدی به عنوان مدیر تصویربرداری، جاوید خوشدل به عنوان صدابردار، مهری شیرازی به عنوان طراح چهره‌پردازی، غزاله معتمد ب عنوان طراح صحنه و لباس و محمودرضا كنی به عنوان مدیر تولید حضور داشته‌اند.

صبا سیاه‌پوش به عنوان عكاس، مهدی صفوی به عنوان دستیار اول كارگردان و برنامه‌ریز و مهرگان شمس به عنوان منشی صحنه از دیگر عوامل سازنده این فیلم بوده‌اند.