جلیل رسولی، محمدعلی رجبی، غلامعلی طاهری و عباس میرهاشمی طی احكامی جداگانه به عنوان مشاوران هنری مركز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شدند.

به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران، طی احكامی جداگانه‌ از سوی محمود شالویی سرپرست موزه هنرهای معاصر تهران جلل رسولی چهره ماندگار و هنرمند خوشنویس به عنوان مشاور مركز هنرهای تجسمی، محمد علی رجبی استاد نگارگر، پژوهشگر و محقق هنرهای سنتی به عنوان مشاور در امور نگارگری مركز هنرهای تجسمی، غلامعلی طاهری هنرمند نقاش و فارغ‌التحصیل از دانشكده هنرهای زیبای دانشگاه تهران و عباس میر هشامی هنرمند عكاس و كارشناس هنری به عنوان مشاوران مدیر كل دفتر امور هنرهای تجسمی منصوب شدند.

بنا بر همین گزارش جلیل رسولی هنرمند خوشنویس، داور چندین دوره نمایشگاه و جشنواره ملی و بین‌المللی خوشنویسی و اثار وی در نمایشگاه‌های گروهی متعددی در ایران و دیگر كشورها به تماشا درآمده است.

او همچنین كتابت ترجمه فارسی نهج‌البلاغه و دیوان حضرت امام(ره) را بر عهده داشته است و همچنین استاد جلیل رسولی از سوی سازمان صدا و سیما به عنوان چهره ماندگار برگزیده شده است.

محمدعلی رجبی استاد نگارگر، پژوهشگر و محقق هنرهای سنتی، عضو فرهنگستان هنر، عضو هیات علمی دانشكده هنر دانشگاه شاهد است.

غلامعلی طاهری هنرمند نقاش، فارغ‌التحصیل از دانشكده هنرهای زیبا دانشگاه تهران در رشته نقاشی، عضو هیات مؤسس انجمن هنرهای تجسمی ایران، مدرس دانشگاه‌های هنر تهران، عضو هیات داوری چندین نمایشگاه نقاشی و عضویت در چندین شورای تخصصی هنر در سطح ملی را در فعالیت كاری خود دارد.

آثار وی جوایز دومین و سومین دو سالانه نقاشی معاصر تهرانف جایزه دفتر هنر و ادبیات دفاع مقدس و جایزه جشنواره هنری قرآن را از آن خود كرده است.

عباس میرهاشمی عكاس، فارغ‌التحصیل رشته عكاسی از دانشگاه هنر، عضو گروه كارشناسی و ارزیابی مدارك هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو گروه كارشناسی عكس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، عضو گروه داوری در بسیاری از جشنواره‌ها و مسابقات عكاسی و همچنین وی دبیری اولین دو سالانه عكس جهان اسلام را به عهده داشت.