رییس حوزه هنری استان سیستان و بلوچستان گفت: با دو تجربه موفق در برگزاری جشنواره منطقه‌ای هنرهای تجسمی با عنوان "بانوی مهر" دوره بعد این جشنواره به صورت سراسری برگزار می‌شود.

به نقل از واحد خبر حوزه هنری، مهدی كیخا در مراسم اختتامیه این جشنواره كه با حضور بانوان هنرمند از استان های كشور در رشته تجسمی برگزار شد با اعلام این خبرگفت: استقبال چشمگیر بانوان هنرمند استان‌های كشور ما را بر آن داشت كه این جشنواره را در سال آتی به صورت سراسری برگزار كنیم.

رییس حوزه هنری استان سیستان و بلوچستان همچنین با ابراز تاسف از نبود یك فضای تخصصی برای برپایی نمایشگاه در استان سیستان و بلوچستان گفت: در صورت فراهم آمدن امكانات به زودی نگارخانه تخصصی هنر را در شهر زاهدان احداث خواهیم كرد تا بخشی از مهم ترین دغدغه‌های هنرمندان مرتفع شود.

در اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای هنرهای تجسمی "بانوی مهر" از بانوان هنرمند در رشته‌های خوشنویسی، پوستر و گرافیك، نگارگری، نقاشی، حجم، طراحی فرش، صنایع دستی و سفال نیز تقدیر شد.

دومین جشنواره منطقه‌ای هنرهای تجسمی "بانوی مهر" با حضور بانوان هنرمندان استان‌های كرمان، یزد، خراسان جنوبی وسیستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.