صداگذاری سریال داستانی قاب‌های خالی سیمای‌آذری شبكه جهانی سحر از نیمه گذشت. به گزارش روابط عمومی شبكه جهانی سحر، مراحل تولید این سریال به تهیه‌كنندگی ایوب دانشور و مرتضی احمدی‌هرندی كه در ۲۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تنظیم شده در دست انجام است. ضمن این كه كار ساخت موسیقی سریال بتازگی از سوی محمدمهدی گورنگی آغاز شده است.

قاب‌های خالی داستان خلاءهایی است كه در زندگی فردی و اجتماعی ۳ نسل از زنان سرزمین ما سرك می‌كشند.

مارال‌ ۲۵ ساله و فارغ‌التحصیل رشته نمایش، همراه نامزدش فریدون، در گیر و دار روی صحنه بردن یك تئاتر جدید است اما رابطه عاطفی او و فریدون با ورود زنی به نام نازنین، دچار خلل می‌شود.

با بیماری سولماز مادر بزرگ سالخورده مارال كه سینه‌اش گنجینه‌ای از خاطرات تلخ و شیرین و زندگی‌ای پر فراز و نشیب است، مارال به گذراندن وقت بیشتری با مادربزرگ و مرور خاطره‌های او سوق داده می‌شود.

تصویربرداری سریال قاب‌های خالی در شهرهای لنگرود و تهران صورت گرفته و داریوش ارجمند، ناصر هاشمی، نیكو خردمند، سمیرا سیاح، آتش تقی‌پور، شمسی فضل‌اللهی، محمود مقامی، مجید حاجی‌زاده و مهدی ایمنی‌خواه از بازیگران این مجموعه داستانی هستند كه در كنار تارا سلیمانی، حوریه امیری، صادق توكلی، شهرزاد كمال‌زاده، اكبر مولایی، فرشته مصطفایی، ساقی زینتی، ولی اویسی، باران زمانی، رضا میرمعنوی، ساناز كمالوند، نسیم ناطقیان و نسرین دولت همچنین ترلان پروانه كه به عنوان بازیگر خردسال، این مجموعه را همراهی كرده، به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش‌بینی می‌شود، مراحل صداگذاری و ساخت موسیقی مجموعه داستانی قاب‌های خالی اوایل مرداد ماه به اتمام برسد.