شماره ۳۴ ماهنامه فرهنگی هنری حوزه هنری خراسان رضوی "تاک توس" ویژه آذرماه ۸۶ با مطالبی درباره شاخه‌های مختلف هنری منتشر شد.

شماره آذر "تاک توس" با گزارش پشت صحنه دو نمایش "عشق جلاد" و "مرگ روی شیروانی داغ"، گزارش رخدادهای تئاتری آبان ماه حوزه هنری، نقد نمایش "دوش آب گرم با فرکانس ۱۱۴۰"، سلسله مطالب اهالی تئاتر خراسان پیرامون هویت در تئاتر و سخنرانی نصرالله قادری درباره شکل و محتوا در تئاتر در بخش "تئاتر" آغاز می شود.

آشنایی با مکاتب هنری، هنر و تجارت، مطلبی به بهانه نمایشگاه سنتی نگارگری، گزارش مراسم پایانی پنجمین جشن تصویر سال، میزگرد آسیب شناسی کاریکاتور استان، حضور حسین صافی و محمدحسین نیرومند در مشهد، نقد عکس برگزیده ماه و نور در عکاسی در بخش "هنرهای تجسمی" و نگاهی به فیلم "پسران آجری"، یادداشتی بر برگزاری دوره سینمای وسترن در مشهد، مصاحبه و مروری بر زندگی و آثار مجید مجیدی، سلسله نشست های بررسی فیلمنامه در فیلم کوتاه و نگاهی به انیمیشن "سفر بزرگ باب اسفنجی" در بخش "سینما" منعکس شده است.

مقدمه ای بر جمع خوانی غزل خراسان، نگاهی به غزل خراسان پس از انقلاب، آسیب شناسی شعر خراسان، روایتی از سال های درخشان غزل دهه هفتاد خراسان، میزگردی با محوریت "بررسی غزل پست مدرن" و گفتگو با سیدمهدی موسوی در بخش "شعر" و نهایتاً نگاهی به داستان "میان سر و تنت فاصله ای است"، زندگینامه اسماعیل فصیح و داستان برگزیده ماه اثر اسماعیل فصیح در بخش "ادبیات داستانی" کار این شماره را تمام می کند.

شماره ۳۴ ماهنامه فرهنگی هنری حوزه هنری خراسان رضوی "تاک توس" ویژه آذرماه ۸۶ به مدیر مسئولی سیدجواد رفایی و سردبیری علی صداقت کریمی منتشر شده است.