پس از جدایی لوكا بوناچیچ از سپاهان كریم قنبری فعلا به عنوان سرمربی موقت این تیم فعالیت خواهد كرد. قنبری معتقد است بوناچیچ به دلیل شرایط خاص و مشكلات فراوان فوتبال ایران تصمیم گرفت از سپاهان برود.

● شما قبلا گفته بودید لوكا به سپاهان برمی گردد، ولی این اتفاق رخ نداد.

▪ واقعیتش این است كه بوناچیچ هفته گذشته به من و مسؤولان سپاهان گفت برمی گردد، اما ظاهرا شرایط النصر آنقدر مساعد بود كه این مربی را به رفتن به امارات ترغیب كرد. او پیشنهاد خوبی داشت و در نهایت با النصر به توافق رسید.

● ولی كار لوكا در این مقطع غیر حرفه ای بود. او بدون اطلاع مسؤولان سپاهان در حالی كه قرارداد داشت با یك تیم دیگر وارد مذاكره شد.

▪ نمی توان گفت كار این مربی درست نبود. شاید اگر من هم شرایط او را داشتم و با چنین پیشنهادی مواجه می شدم، همین كار را انجام می دادم. لوكا از شرایط فوتبال ایران راضی نبود. رأی كمیته انضباطی هم باعث شد لوكا به آنچه كه در فوتبال ما می گذرد معترض باشد. در واقع بوناچیچ در اعتراض به این شرایط از سپاهان و به طور كلی از ایران رفت.

● اختلاف لوكا با بازیكنان چقدر در این جدایی تأثیر داشت؟

▪ منكر مسائل پیش آمده نمی شوم. طبیعی است كه در هر خانواده ای اختلاف نظر وجود دارد ولی مشكلات موجود در كمتر از ۲۴ ساعت جمع شد. این مسأله زیاد تأثیرگذار نبود.

● و حالا شما به عنوان سرمربی فعالیت می كنید؟

▪ فعلا به من گفته اند تیم را جمع كنم. اگرچه ممكن است خلأ بوناچیچ تا مدت ها احساس شود، اما مجموعه سپاهان به گونه ای است كه خیلی راحت می تواند خودش را با شرایط وفق دهد.

● به شما نگفته اند تا چه زمانی سرمربی خواهید بود؟

▪ حرفی نزده اند. من هم كارم را انجام می دهم. اولین بار نیست كه این مسؤولیت را می پذیرم و با آن كاملا آشنایی دارم.

● فكر نمی كنید این مسائل حاشیه ای شما را از قهرمانی دور كند؟

▪ ما تمام تلاشمان را به كار می گیریم كه حاشیه ها را جمع و جور كنیم. مطمئن باشید اگر این مسائل برای تیمی غیر از سپاهان رخ می داد، آن تیم دچار مشكلات به مراتب بیشتری می شد.

● اینكه گفته می شود گروهی از بازیكنان بومی سپاهان با شما مشكل دارند تا چه اندازه صحت دارد؟

▪ واقعا متأسفم برای كسانی كه چنین اخباری را منتشر می كنند. بسیاری از این بازیكنان در تیم های پایه ای شاگرد من بودند و الان هم چند سالی است كه در تیم بزرگسالان حضور دارند. رابطه خوبی میان ما حكمفرماست و اصلا مشكلی وجود ندارد.