نمایشگاههای گنجینه هنرهای از یاد رفته ایران، نقاشی و تصاویر معماری میرحسین موسوی و خوشنویسی غلامحسین امیرخانی در پی استقبال وسیع علاقمندان به مدت ۱۴ روز تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد.

روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر اعلام کرد در پی استقبال وسیع از سه نمایشگاه گنجینه هنرهای از یاد رفته ایران، نقاشی و تصاویر معماری مهندس موسوی و "تجلی نیاز" امیرخانی مهلت بازدید از این نمایشگاهها به مدت ۱۴ روز دیگر تمدید شد.

پیش از این تاریخ پایان کار این سه نمایشگاه ۱۶ دی ماه اعلام شده بود که به دنبال استقبال و حضور نزدیک به ۲۰ هزار بازدیدکننده از صبا این مهلت تمدید شد. گنجینه هنرهای از یاد رفته ایران برای نخستین‌بار آثاری منحصربفرد از میراث هنرهای سنتی، قومی، اقلیمی و آئینی ایران را از دوران تیموری تا قاجار ارائه کرده است.

نمایشگاه نقاشی و تصاویر معماری مهندس میرحسین موسوی شامل آثار نقاشی ۱۰ سال اخیر این هنرمند پس از آخرین نمایشگاه انفرادی او در فرهنگسرای نیاوران است و عکس‌های کامران عدل را از بناهای معماری این هنرمند در طول بیش از ۳۰ سال گذشته تا امروز به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه تجلی نیاز هم تازه‌ترین آثار خوشنویسی غلامحسین امیرخانی را با موضوع مناجات عرفانی امیر مؤمنان (ع) تقدیم دوستداران این هنر اصیل و کهن کرده است، آثاری که تجلی ارادت این هنر را به ساحت عرفان و عشق علوی را بر پرده نشانده است.

استقبال وسیع پیشکسوتان و چهره‌های شاخص هنر و فرهنگ ایران، اساتید، دانشجویان، دانشکده و هنرستان‌ها و شمار زیادی از علاقمندان موجب شد موسسه صبا زمان برپایی این نمایشگاه را به مدت دو هفته تمدید کند.