در هفته اول از برپایی نمایشگاه بزرگ سال«هفت‌نگاه» در فرهنگسرای نیاوران ۱۵۲ تابلو با قیمت ۲۵۳ میلیون تومان فروخته شد.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران،در هفته نخست از برگزاری فروش بزرگ آثار نقاشی و مجسمه گروه هفت نگاه در فرهنگسرای نیاوران، ۱۵۲ اثر با قیمت ۲۵۳ میلیون و ۴۵۸ هزار تومان فروخته شد كه در این میان همچنان نقاشی كوروش شیشه‌گران با قیمت ۱۵ میلیون تومان گرانترین اثر به فروش رفته است.

در آغاز هفته دوم فروش این آثار ۱۷۰ تابلو نقاشی همچنان به روی دیوار نگارخانه فرهنگسرای نیاوران است.

بر اساس این گزارش،فاطمه بهرامی با فروش ۷ تابلو نقاشی از نظر تعداد آثار به فروش رسیده در صدر فهرست قرار دارد.

و به ترتیب افسانه تائبی با فروش ۵ اثر، بیتا فیاضی ۴ اثر و هانیبال الخاص، گلناز قدیری، علیرضا سعادتمند، ساناز دزفولیان، مهدی سحابی، مرتضی دره باغی، حامد رشتیان، بهرام حنفی، ایرج شافعی، عادل یونسی، ناصر نورمحمدزاده و علی مشهدی الاصل هریك با فروش ۳ اثر در رتبه های بعدی از این نظر قرار گرفته‌اند.

تاكنون موزه هنرهای معاصر تهران و مؤسسه صبا از این نمایشگاه ۸۰ میلیون تومان خرید كرده‌اند و بیش از از ۱۷۰ میلیون تومان از آثار این نمایشگاه نیز از سوی ۳۸ خریدار جزء و كلكسیونرهای داخلی خریداری شده است.

هفته دوم فروش دومین نمایشگاه بزرگ سال «هفت نگاه» در موقعیتی آغاز می شود كه آثاری از "علی اكبر صادقی، اسرافیل شیرچی، فرح اصولی، یدالله كابلی، نصرالله افجه ای، بهرام دبیری، نصرت الله مسلمیان، گیزلاوارگاسینایی، صادق تبریزی، جلال شباهنگی، پرویز كلانتری، جلال الدین خرمی نژاد ،بهروز دارش ،فرشید مثقالی و ..." روی دیوار نگارخانه اصلی فرهنگسرای نیاوران به انتظار خریدار نشسته اند. آثاری كه به لحاظ قیمت درمقایسه با قیمت های بین المللی شان تعدیل شده اند و همگی از كیفیت قابل ملاحظه ای برخوردارند.

دومین نمایشگاه بزرگ سال هفت نگاه تا هشتم اسفند ۸۶ هرروز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ (روزهای تعطیل ۱۴ تا ۱۹) در نگارخانه اصلی فرهنگسرای نیاوران دایر خواهد بود.