در نمایشگاه بزرگ سال «هفت نگاه» در نیاوران تا این لحظه ۱۱۵ اثر فروخته شده است كه گران‌ترین اثر فروخته شده با مبلغ ۱۵ میلیون تومان به كوروش شیشه‌گران تعلق دارد.

به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران،دومین نمایشگاه بزرگ سال هفت نگاه شب گذشته در فرهنگسرای نیاوران گشایش یافت و تا این لحظه ۱۱۵ اثر به فروش رسیده است.

اثری از كورش شیشه گران با قیمت ۱۵ میلیون تومان، گران ترین اثر فروخته شده تا این لحظه گزارش شده است و آثار "صادق تبریزی" با بهای ۱۰ میلیون تومان و "بهرام دبیری" با بهای ۹ میلیون تومان از این منظر در رتبه های بعدی قرار گرفته‌اند.

از نظر تعداد آثار به فروش رسیده مرتضی دره باغی، افسانه تائبی و عادل یونسی، هریك با فروش سه اثر تا این لحظه پیشتاز بوده‌اند. درحالی كه احمد وكیلی، پرویز كلانتری، مریم سالور، گلناز قدیری، ایرج شافعی، ناصر اویسی، ناهید آرمین، فاطمه بهرامی، بیتا فیاضی و شاهو بابایی هریك دو اثر به فروش رسانده اند و همچنین از ۸۶ هنرمند یك اثر خریداری شده است.

دومین نمایشگاه بزرگ سال به همت نگارخانه های آریا، الهه، دی، گلستان، والی، هفت ثمر و ماه مهر در قالب گروه هنری هفت نگاه تا هشتم اسفند ۸۶ برپا خواهد بود و علاقه مندان می توانند هرروز از ساعت ۱۰ تا ۱۹ و روزهای تعطیل ۱۴ تا ۱۹ از آن دیدن نمایند.