نقض قوانین فدراسیون بین المللی کشتی-فیلا-توسط کشتی گیر تیم صدرای زیرآب شاید مشکلاتی را برای مسئولان این تیم لیگ برتری در پی داشته باشد.

"دیوید موسل بز" نماینده شناخته شده وزن ۱۲۰ کیلوگرم تیم صدرای زیرآب که در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد مقابل فردین معصومی از تیم گراد به پیروزی دست یافت،علاوه بر حضور در لیگ ایران در بوندسلیگا (لیگ کشتی آلمان) هم حضور داشته که این مسئله می تواند باعث متخلف شناخته شدن او و تیم صدرا شود.

البته اگر موسل بز تخلف کرده باشد و نتیجه دیدار این کشتی گیر و معصومی عوض شود،باز هم هیچ تغییری در شکست تیم گراد ایجاد نمی شود؛اما زیرآبی ها در دیدارهای دور برگشت نمی توانند از وجود قهرمان المپیک سیدنی در مصاف با گراد و نفت تهران استفاده کنند.

محبوب قبادیان سرپرست تیم صدرا در این باره گفت: ما نه اطلاعی از کشتی گرفتن موسل بز در بوندسلیگا داشتیم و نه اینکه از ممنوعیت حضور کشتی گیران در دو لیگ مختلف،خبر داشتیم.مشئولان فدراسیون کشتی باید چنین مسئله ای را برای تیمهایی که خواهان جذب کشتی گیران خارجی بودند،تشریح می کرد.

وی در ادامه افزود: تنها اطلاع ما از نحوه جذب کشتی گیران خارجی این بود که آنها باید رضایت نامه فدراسیون کشتی کشورشان را در اختیار داشته باشند.حالا هم منتظر رای فیلا هستیم.اگر تصمیم گیرندگان فیلا تشخیص بدهند که موسل بز تخلف کرده است،با این کشتی گیر فسخ قرارداد کرده و فرد دیگری را جایگزینش می کنیم.